Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan hogy csak a vékony nőknek lehet jó alakja?

Figyelt kérdés
Szerintem egy normál testalkattal rendelkező nőnek is lehet jó alakja, (HOZZÁTESZEM NEM A TELTKARCSÚRA MEG A DUCIRA GONDOLOK) pl.: ha egy normál alkatú nő szélesebb csípővel, hangsúlyos derékkal, nagyobb mellel rendelkezik, sportol, akkor miért ne lehetne jó alakja? Az a baj hogy arra is rámondják hogy fogyni kéne, mert nem vékony.Szerintem nem csak a vékony nőknek lehet bomba alakja. Mondjuk nekem a normál alkat ha sportol akkor olyan pl.:170/63-64kg vagy 165/59-60kg.
2011. júl. 3. 19:56
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Nemtom honnan veszed ezt a marhaságot, ne a médiából tájékozódj.
2011. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

Sok izommal lehet annyi is. Az izom sokkal nehezebb.


Angie Varona - Szinte nulla testzsírral állítólag 85kg és vékony. Ő állítja, amúgy test építő, de így nem (is) látszik rajta. És még alacsony is valami ~162cm.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Linkelj képet mire gondoltál!


Én nem csak vékony lányokat szeretem.

2011. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de nálunk az osztályban csak arra a lányra mondják hogy jól néz ki aki vékony nagyon. Sajnos elég hülye a média.
2011. júl. 3. 20:05
 4/52 anonim ***** válasza:
Ja és a szilikont nem szeretem. De 85 kilós vékony lány más nem volt.
2011. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Az, de majd kinövik.
2011. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Én vegyesfogyasztású férfi vagyok!És az a véleményem hogy a ducibbak is nagyon dudnak vozóak lenni ,sőt valamikor jobban megkívánom egyet mint a vékonyabbakat!

Nemhiába van a kofferes mondás!

2011. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

[link]


Alize Cornet 173cm/60kg ő még nagyon vékony ezzel súllyal.

2011. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
nagy melle van, enyém kicsit kisebb szerintem. Mondjuk nekem mondják hogy szép homokóra alakom van, meg hát látom is, nem nagyon cserélnék mással.
2011. júl. 3. 20:10
 9/52 A kérdező kommentje:
Hát sok férfi szereti a ducikat is.
2011. júl. 3. 20:11
 10/52 A kérdező kommentje:
Tényleg vékony ezzel a súllyal, de izmos is, bár jó lábai vannak.
2011. júl. 3. 20:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!