Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellhetek egy helyes pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellhetek egy helyes pasinak, úgy, hogy vannak striáim elég feltűnő helyeken?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%
Miért akarsz helyes pasit ha te sem vagy szépség ilyen striák miatt?Érd be szépen az átlagossal.
2011. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor nem azt fogja nézni h hol vannak neked sriáid...
2011. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért ne kellhetnél? Ha nem csak a külsődet nézi, hanem a belső tulajdonságaidat is, akko semmi akadálya.. Sőt, ha csak a külsődet, akkor sem. Mert ha egyébként meg szép vagy, akkor nem számítanak igazán a striák.:)
2011. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt leszámítva szép vagyok, jó az alakom. Csak hát itt ez a szépséghiba...
2011. júl. 3. 20:27
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Kellhetek egy lánynak, akinek striái vannak elég feltűnő helyeken, ha nem vagyok helyes? Ugye mennyire másképp hangzik, kedves kérdező?
2011. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A helyes pasi teljesen tökéletes??? Szerintem egy szerelem nem a striákon,meg szeplőkön,meg anyajegyeken múlik.Ha meg igen,akkor megette a fene azt a szerelmet.

Ha nem mutatod meg,észre sem fogja venni,hisz pasiból van.Teljesen más érdekli.

2011. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem a külsőt nézi, aki igazi kapcsolatot keres. Az én férjem nagyon jóképű, sportoló. Bárkit megkaphatna, kaphatott volna. Mikor megismerkedtünk és elvett 20 kg felesleg volt rajtam. Most már normál súlyom van, de ugyan úgy szeret, mint előtte.


Mondjuk érdekes, hogy a legtöbb pasi szép nőt akar, a belső nem nagyon számít, a nők meg beérik azzal, amit kapnak... sörhas, borosta stb.

2011. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Csak egy csúnya pasinak kellhetsz majd.
2011. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Feltűnő helyen? Azt tudnám tanácsolni, mint bárki másnak. Hangsúlyozd a pozitív tulajdonságaid ha 'vadászni indulsz' vagy randid van.


Comb: harisnya

Mell: magas dekoltázs

Kar: Hosszú ujjú


Mindenkinek van valami kevésbé szeretett tulajdonsága, van aki alacsony, van akinek pattanásos a háta, van akinek görbe a lába, van akinek lófeje van, van akinek stirái... az élet nem photoshopolt magazin.


A helyes pasi se feltétlen jelent királyfiadoniszfehérneműmodellt. Lehet valaki attól helyes, hogy igézőek a szemei (de mondjuk pattanásos a háta csak nem látni az ingtől) vagy férfias a felsőteste (de mondjuk görbe a lába ezért bő gatyát hord), vagy lovagias és humoros de alacsony (lehet hogy a kérdezőt ez nem zavarja mert mondjuk ő is csak 155 magas)



Szóval IGEN. :D

2011. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 habibi ***** válasza:
ne félj, hamarább belédszeret, mielőtt meglátná a striáid, és nem fog csökkenni a szerelme irántad, ne félj
2011. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!