Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudassam vele? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele? Már régóta beszélgetek egy fiúval msn-en keresztül, társkeresőn ismerkedtünk meg.

Figyelt kérdés
Már régóta beszélgetek egy fiúval msn-en keresztül, társkeresőn ismerkedtünk meg.Nagyon jól elbeszélgettünk meg minden már úgy volt,hogy jön nálunk(ő mondta)és, hogy egy komolyabb kapcsolat fog kialakulni köztünk.Pár napja hiába hívom,írok neki e-mailt nem jön fel msn-re és utána meg azt írja,hogy én nem akarok vele beszélni,pedig ez nem igaz.Az mondta,hogy nem okozna csalódást egy lánynak sem,meg ő nem bánt meg senkit sem, meg, hogy ő egy rendes fiú.Hogy tudassam vele,hogy megbántott?
2011. júl. 5. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Na pont az aki annyira híreszteli magáról hogy rendes fiú, na az pont nem az. Én a helyedben már nem foglalkoznék vele, szard le.
2011. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nyíltan, hogy mi baja van, miért kerül.
2011. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok vele,de azért még mindíg idegesít,hogy mi a baja velem?Vagy lehet,hogy saját magával van baja...
2011. júl. 5. 19:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Be ne dőlj az ilyennek,tuti átverés! Lehet,hogy nős vagy a társkereső oldalakon hülyíti a lányokat.Ha jót akarsz egy pillanatig ne foglalkozz vele.Mert csak neked lesz rosszabb.
2011. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 emlya ***** válasza:
Csak nem Daninak hívják???
2011. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, Sanyi.Miért? :)
2011. júl. 5. 19:28
 7/10 emlya ***** válasza:
Mert velem is eljátszotta ezt egy Dani nevű.
2011. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ugyan az a személy csak más néven,de lehet az egyik sanyi,dani,jani,stb. egy percig ne foglalkozz vele.tuti átverés.
2011. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nEM FELTÉTLEN KELL KAMUNAK LENNIE! (bocsi caps lock)

Ne hagyd elúszni ha Ő az aki kell vagy érdekel!


Én is neten ismertem meg párom, Ő társat keresett én meg csak unalom űztem nőkkel férfiakkal egyaránt beszéltem mindenről egy elég nagy csalódáson voltam túl az eljegyzésünket bontottam fel az exem 2 hónappal az esküvő elött... :D


Párom rengetegszer írta hogy találkozzunk látni akar én mindig elkezdtem lekoptatni hogy nem akarok vele találkozni 4 hónapig mindennap "beszéltünk" utolsó hónapban egésznap smseztünk és este 8-tól (mire hazaérztem megfürödtem stb) már msn-en várt... :D Augusztusban találkoztunk először, és már haza engedni sem akartam mert annyira éreztem hogy ő kell nekem és Ő a másik felem! (annak ellenére hogy sokszor leráztam a találkozás miatt, én nem mertem belekavarodni ilyen dolgokba meg nem is hittem hogy vezethet valamire ha valaki társkeresőn akar nőket felszedni)


Na augusztusban találkoztunk, szeptemberben összeköltöztünk, júniusban várandós lettem (tervezett baba, még gyógyszert is kellett szednem mert máshogy nem sikerülhetett volna sajnos várandósnak maradnom..) 2010 Márciusban császáros voltam, van egy gyönyörű 16 hónapos Fiunk akit imádunk és tervezzük a következőt...


Majdnem elszalasztottam életem párját, a másik felem!!! Majdnem leráztam, felfoghatatlan... Ne engedd el mert nem tudod ki lehet az aki a másik oldalon ül!!!

2011. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja én most vagyok 23 Ő 26!

20 voltam mikor megismertem, 21 mikor terhes lettem!


Imádom Őket, Ők ketten az egész életemet jelentik számomra! Nem feltétlen kamu, ha anno Párom nem lett volna kitartó most lehet valami elba.szott kapcsolatban szenvednék...

2011. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!