Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a fájdalommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a fájdalommal?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom be vallotta hogy 1-2 éve van már csak hátra,mivel rákos!Azóta bele pusztulok a fájdalomba h elveszítem őt.Nem akarom elveszíteni ő a mindenem,vele érzem csak azt h bármikor számíthatok rá ha úgy adódik,s ez kölcsönös is..De nem akarja h a vége felé tudjak róla,mert h azt szeretné ha úgy élne az emlékezetemben ahogy most van...Mit csináljak?
2011. júl. 5. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Legyél vele annyit, amennyit csak tudsz, és a megfelelő időben búcsúzzatok el egymástól.


Részvét:(

2011. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez ellen nem tehetsz semmit... tarts ki mellette végig, legyél vele az utolsó pillanatig, mást nem tehetsz érte.
2011. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Nik0lett ***** válasza:
Volt egy film, amiben a csaj minden hónapban új sráccal járt... mert rákos volt. Mindig azt mondták neki az orvosok, hogy csak 1 hónapja van hátra... lényeg a lényeg Tedd meg neki azt, hogy nem okozol azzal fájdalmat Neki, hogy a szomorúságot mutatod felé, hanem megpróbálsz minden napot neki élvezetesebbé tenni!
2011. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De pont ez a baj h nem akarja h végig vele legyek,pedig annyira szeretnék :(
2011. júl. 5. 19:34
 5/15 Nik0lett ***** válasza:
ebben ne hallgass rá, mindig legyél mellette és okozz neki örömet!!!!!!
2011. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ha nem kellesz akkor nem kellesz. Ez a természet rendje.
2011. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor erőszakold rá magad! viszont ne panaszkodj neki soha, próbáld meg megszépíteni neki az utolsó éveket. mondd meg neki,hogy te csak a jóra fogsz emlékezni, ez hátha segít neki...
2011. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nik0lett köszönöm a bátorítást..Megteszek mindent h mellette legyek az utolsó percig...
2011. júl. 5. 19:40
 9/15 Nik0lett ***** válasza:
De azzal legyél óvatos azért, mert ne legyen feltűnő tedd hétköznapossá a dolgokat ne érezze azt hogy sajnálod!!!
2011. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze h nem éreztetem vele h sajnálom..mert attól rosszabb nincs mint ha az embert sajnálják..de én bele fogok dilizni abba ha elvesztem
2011. júl. 5. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!