Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt velem? Ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Ez nem elfogadható magatartás!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mielőtt lehurrognátok, kérlek, próbáljatok megérteni.


22 éves lány vagyok. 5 éve együtt vagyok a jelenleg 38 éves párommal. A korkülönbség ne legyen fennakadás tárgya, hosszú lenne elmagyarázni, de nem ez a baj. Nagyon jól megvoltunk 5 éven át, bár az utóbbi 1-2 évben érzem azt, hogy nem biztos, hogy ő a nagy ő. Imádtam tiszta szívemből, de történt velem valami.


Szerintetek már nem szeretem, vagy mi történt velem?! Történet lent.


Kb. fél éve felbukkant az életemben egy férfi. Ő mondhatni inkább passzol hozzám korban, 30 éves, de nagyon fiatalos, én olyan 26-nak tippeltem.

Előre mondom, nem csaltam meg a párom, nem is tenném soha. Az utóbbi hónapokban intenzíven tartotta velem a kapcsolatot, munka miatt. Ekkor vettem észre valamit.

Az elmúlt 3 hónapban nem kívánom a páromat, sőt undort érzek, nem akarom, hogy hozzám érjen. Nem is voltunk együtt 3 hónapja. Nem akarom a csókját, mindig az arcom tartom oda.

Közben állandóan a másik férfi jár a fejemben. Harcolok, hogy ne így legyen, de nem megy. Elképzeltem, milyen lenne a másikkal egy párkapcsolat. Ha látom, boldog vagyok, ami rég nem jellemzi az életem.


Szerintetek elmezavar, ami el fog múlni, vagy nem szeretem a párom? Semmi nincs a másik sráccal, csak sokat keres és ennek hatása van rám. Napi szinten hív.


Mit tegyek?


2011. júl. 5. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Én is nagyon sokat aggódom ezen, hogy ilyen fog velem történni, vagy esetleg a barátnőmmel és kiszeretünk egymásból, amit soha nem akarnék mert úgy érzem, hogy ő az igazi és vele szeretném leélni az életem... DE! Fel kell nőni, nem így megy ez sajnos... a világunkban nagyon gyorsan változnak az érzéseink! És az élet úgy diktálja, hogy ennek így kell lennie. Nehéz elfogadni. De minden úgy van, ahogy lennie kell.
2011. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És jól jegyezd meg, ha harcolsz valami ellen, akkor csak táplálod tovább az érzést! Szóval lehet, hogy ennek a hatása az, hogy nem szeretnéd a párod csókját se.
2011. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22 évesen nem kell megragadni egy férfi mellett. Éld ki magad, kalandozz, mert különben sosem tudod meg, hogy elszalasztottad e éppen a nagy Ő-t. Ne vesztegesd az időd olyanra akit nem akarsz igazán. Legyél boldog és engedd meg a párodnak, hogy ő is boldog legyen valaki olyannal aki többet adhat neki mint te.
2011. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi történt? meguntad a 38 éves apucit, csak nem mersz szakítani. előbb utóbb úgyis megcsalod, addig meg szenvedi fogsz. mit tegyél? döntsd el. egyébként jól tudod te is
2011. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kérdésem az lenne hogy az a másik férfi akar-e valamit tőled?Ha úgy gondolod hogy nem ,akkor szerintem verd ki a fejedből és maradj annál aki oda van érted s próbáld meg újra szeretni és kívánni!Ha ez nem megy akkor szakíts vele,mert nem hiszem hogy fog ez így működni továbbra is!Megjegyzem,szerintem semmi fennakadni való nincs a korkülönbségen!Vagy beszélj azzal a fiatalemberrel hogy Ő mit gondol!
2011. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De a párom boldog velem. Neki nem fura a 3 hónapos kiesés, mivel tragédia történtég a családomban. Ő úgy gondoja, annak hatása, így nem erőlteti, de nem azé, a férfi hatása.


Beleszerettem a másik férfiba? De alig fél éve ismerem.

Azt tudom, hogy egész nap rá gondolok, vágyok a társaságáraa hangjára. Alig várom, hogy felhívjon.


Dobjak el 5 évet egy ilyen érzés miatt? Nem akarok "élni". Olyan emberre vágyok, akivel látom a jövőt, a családot.

2011. júl. 5. 21:45
 7/11 A kérdező kommentje:

Mit érez a másik férfi?


Nem tudom, soha nem beszél erről nekem, de napi szinten keres. Nem találkozunk gyakran, az is munkahelyből adódik, de mindig felhív.


Egyszer, nem olyan rég megkértem hagyjuk ezt, mert nincs arra mód, hogy megismerjem, nem lehet. Felhívott aznap hajnalban és elmondta, hogy ő ezt nem érti.

Nagyon letörtnek hallottam, nem tudom, hogy miattam-e, vagy más okból, de nem bírtam így elmondani neki, hogy van párom. Hárítottam a témát.


Azóta ugyanúgy keres, mint előtte. Nyilván, ha a szimpátia nem lenne kölcsönös, nem keresne semmilyen okból.

2011. júl. 5. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha valakire egész nap gondolsz, akkor majd pont utálod :D amúgy szerintem dugasd magad vele, legyen ő a szerető, az öreg meg állja a cechet és fizeti a lakást. mindenkinek a legjobb
2011. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Erre ráfáztál. Az "öreg" nálam lakik. :)Nagyon vicces vagy amúgy.

2011. júl. 5. 22:18
 10/11 A kérdező kommentje:

Gondolom te gondolkodás nélkül azt tennéd, na látod ez a különbség kettőnk között.


Nem kellene álltalánosítanod, hogy eltart, csak mert én vagyok a fiatalabb. Van állásom, a szüleim lakásában él velem. Van hozzáfűzni valód?

2011. júl. 5. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!