Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig mindenkive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig mindenkivel kedves?

Figyelt kérdés
Az az egy problémám van,hogy akaratom ellenére is kedves vagyok mindenkivel,még azzal is,akivel nemakarok.ez szerintetek mitől van?vagy mit lehet ezzel kezdeni?mert néha nemártana kevésbé kedvesnek lennem,de valahogy nemmegy,és emiatt már sok félreértés volt.szerintetek?pls.normlis válszokat,mégha fura is a dolog.köszi(:
2011. júl. 5. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Például??
2011. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ha pl.egy srác rámír de én nem vagyok rá kiváncsi,akkor se tudom azt mondani neki,hogy húzz a picsbe,hanem én hülye még el is kezdek vele beszélgetni ,azt olyan cinkes mindig aztírni,hogy bocsi én nem akarok tőled semmit csak nam akartam bunkó lenni v vmi :s
2011. júl. 5. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki, én rengeteg emberrel vagyok bunkó akit szeretek, én se direkt, sokszor észre sem veszem. Ne akarj ezen a tulajdonságodon változtatni, a kedvesség még sose ártott senkinek, legalább sokan fognak majd szeretni :D


Az okát nem tudom, szerintem csak egyszerűen ilyen a természeted, esetleg kedves emberek között, nyugalomban nőttél fel, de ez csak az én magántippem. Kétlem, hogy így van, de egy ötletnek megérte. 18/f

2011. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne egy példa mert így nehéz segíteni. Lehet hogy a természetedből adódóan tele vagy kedvességgel és az adott pillanatban hirtelen nem tudsz váltani ezért kedvesen válaszolsz. Szerintem gyakorold otthon hogy kivel,milyen szituációban hogyan fogsz viselkedni és talán így könnyebb lesz.
2011. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek Neked! Pont így jellemezte magát az a lány, aki még anno feljelentett... Hát akkor miért nem volt elég kedves velem, hogy ne tegye meg?
2011. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor én vagyok a férfi változatod :D én is mindenkivel kedves vagyok, de ebből még nem volt baj
2011. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenkivel rendes vagy még azzal is aki nem szolgál rá. Az a gond, hogy lesznek olyanok akik ezzel vissza fognak élni. Tudom és tapasztaltam is, sajnos én is ilyen vagyok, pedig annyira de annyira nem szeretnék ilyen lenni.

Elgondolkodtam már párszor ezen a dolgon, és talán az lehet a probléma nálad is, hogy vagy túlságosan szeretethiányos vagy és csak így tudod fenntartani az érdeklődést az irányodban, vagy pedig nagyon számít, hogy mások mit gondolnak rólad, talán nem is tudatosan de valahogy tudat alatt ez van beléd rögzülve.

2011. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy nem baj az hazudik. Én így vagyok és ezt folyton folyvást kihasználják...
2011. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nagyon jó ember vagy! Csak így könnyen kihasználhatnak. Csak azzal legyél kedves, aki Veled is az!
2011. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
reinkarnaci-nak üzenem,ho nemkell elhinni,ha nem akarod,és nincs 2 egyforma ember.am köszi a válaszokat(:
2011. júl. 6. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!