Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a haverom olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a haverom olyan dolgokat terjeszt rólam ami nem igaz?

Figyelt kérdés

Van 1 haverom, aki bevallotta hogy homoszexuális kb 2 éve. Én mondtam neki oké, nem fogok eltávolodni, de közben arra ne számítson hogy én ezt "normálisnak" tudjam venni. Így egy kicsit tartottam tőle a távolságot, de mellette voltam a bajban.

Nemrég felkeresett hogy még is eltávolodtam tőle, és ha nem töltök vele egy éjszakát akkor ne tudjam meg hogy mi lesz. Nem vettem komolyan a gyereket, úgyse fog semmit se csinálni. Ámde elkezdett rólam pletykálni hogy én is meleg vagyok, és lesz*ptam, és látom hogy sokan úgy néznek rám mintha ez az egész igaz lenne. Mit tegyek? Ti mit tennétek? Légyszíves normális válaszokat, mert nekem ez egyáltalán nem vicces! F/18


2011. júl. 5. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

1: verd meg:D:D:D:D

2: ne törödj vele,majd megunja.

2011. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan helyre üss,ahol nem látszik,csontot ne törj.Lábak,karok,gyomor tájéka..,ha a földre kerül,már ne üsd.
2011. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előzőt annyival egészíteném ki, hogy akkor már rugd ha földre kerül.
2011. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te is terjeszd el az igazat.
2011. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 WhiteLabel ***** válasza:
verd tartón egy gumikalapáccsal.
2011. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már képzeletben egypárszor kigyilkoltam.

De most inkább az érdekel hogy ne higgyék ezt az emberek rólam.

2011. júl. 5. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátnőt..:D
2011. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van! :D
2011. júl. 6. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!