Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van eselyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van eselyem a lanynal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy ismeros lany aki nekem nagyon tettszik. Neha szoktunk talalkozni jokat beszelgetni es ez az peldaul nehany napja is voltunk egyutt es jol telt. A lanynak volt egy ugymond baratja es o meg midnig szereti talan, de a fiu szo szerint le se sz@rja. Amugy nagyon kedves velem, es soktunk hujeskedni. Szerintetek, hogyan kozeltisek hozza? , hogy ne is legyek nyomulos, es hogy a fiut elfelejtse es jolenne ha osszejonnek :)
2011. júl. 5. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok??
2011. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

először is találkozz vele minél többet.

szerintem tegyél néha egy egy kedves megjegyzést, milyen csinos ma vagy hasonlók. meglátod ezekre hogyan reagál :)

szerintem, ha kölcsönös avzonzalom megy ez magától. :)

egyébként hülyéskedni az ly és nem j. ;)

2011. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

* a vonzalom :)

16/L

2011. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En 18 a lany 16
2011. júl. 5. 23:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibakert, hat remelem majd osszejon valami, mivel nagyon tettszik :)
2011. júl. 5. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék, hogy lehet-e köztünk több, mint barátság, és a reakcióiból leszűrném, hogy mit gondol erről. Mert a "nem" is jelenthet "igent", vagy rosszabb esetben "talánt".
2011. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó válasz írójával egyet tudok érteni, de csak abban az esetben, ha már jó barátok vagytok, és ha nem fogod nagyon megbánni, hogy ha esetleg nemet mondd, vége lehet a barátságotoknak.

(2. válaszadó)

2011. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha ertem es koszonom, hat meg gondolkozok rajta hogy mit is tegyek, viszont ha nem is jon ossze semmi azert baratnak nem szeretnem elvesziteni :D
2011. júl. 6. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!