Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj a bal herém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a bal herém?

Figyelt kérdés
Önkielégítés után kb 1 óráig kellemetlenül fáj a bal herém... de nem mindig, általában minden második alkalommal van ez... mi lehet a baj? Mennyek el urológushoz? :S
2011. júl. 5. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, menj! Ha nincs baj, akkor sem. Azért ez nem normális.
2011. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hhúú.. lehet hogy egy nap többször, netalán 5-8 szor is csináltad?

mondjuk nekem 2-4 évvel ezelőtt volt h a postallal játszottam, és lassan töltötte a gép a pályákat, 2 percig tartott - nos ilyenkor mindig "elmentem" - kb reggel 9 körül kezdtem ezt egészen este 7 ig - na akkor fájt igazán :))

Az is lehet h megnyomta valami és azért fáj... hát ha számodra nagyon kellemetlen akk menj dokihoz.

2011. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dartheon, napi 1x 2x max... de van amikor napokig nem is csinálom...és mégis fáj... okéés, mostmár ráveszem magam és elmegyek, mert ez így nem állapot...
2011. júl. 5. 23:21
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt.elkepzelheto hogy viz kerult a heredbe az szokott fajni. nincs osszefuggesben az onkielegitessel. tobb mint valoszinu hogy megeroltetted magad. a problema abbol adodik hogy a vezetek a bal herehez egyenes a jobbhoz pedig ferde. ebbol kifolyolag szinte minden nyomas ami jon egyenesen a bal herebe nyomul.


urologus ad gyogyszer amitol elmulik.

2011. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni,akkor rossz igazán,amikor utána összekoccol a két golyód.:S hátbasszus terpeszbe vittem le a szemetet utána 2 napig:D 15/F
2011. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy jó hosszú (45-50 perces) hoki után nekem is fáj néha... Ha nem rántod ki napi 15-ször, nem probléma...
2011. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pár perc alatt kicsapom napi egyszer és akkor is fáj...
2011. júl. 7. 17:41
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem is menj el dokihoz.

amugy megkérdezhetem hány éves vagy?

2011. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18
2011. júl. 7. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:
én egyszer 19szer mentem el, no fake és nem beugratós. akkor hogy fájt xD
2011. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!