Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A barátnőmnek közepese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátnőmnek közepesen pici mellei vannak, (alkatához mérten ugyan arányosak) de szenved miattuk, pedig semmi oka rá, adjatok tanácsot hogyan tudnám leszoktatni arról, hogy felesleges dolgok miatt aggódjon?

Figyelt kérdés
Miért kell gyötrődnie, ha semmi oka rá és hogyan tudnám az önbizalmát visszaadni, mert már nekem is kezd elfogyni a türelmem! Legyen büszke arra ami van neki, mert amúgy hihetetlen mutatósak tudnak lenni! Fiúk voltatok már hasonló helyzetben?
2009. márc. 31. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

mutass csak róla képet!!


Egyébként nem szenved ő semmitől, csak jól esik neki, hogy amikor ő felhozza a témát, te dicséred és biztosítod afelől, hogy nincsen semmi baj a melleivel. Egyébként nem elég biztosíték neki, hogy vele vagy?

2009. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudok mondani, minthogy dicsérd a külsejét minél többször. Az a baj, hogy a csapból is az folyik, hogy semmit nem ér az ember, ha nem tökéletes a külseje. Ez egy gonosz világ, a barátnőd pedig nem elég erős ahhoz lelkileg, hogy tisztában legyen a saját értékeivel és ne a címlaplányok és a saját teste közötti különbségeket keresse. Talán sokat csalódott a múltban, és ezért sincsen önbizalma.

Sajnos egy szinten túl nem tudsz érte mit tenni - neki magának kell belátnia, hogy jobban teszi, ha elfogadja önmagát. De amit meg tudsz tenni, azt meg is kell: ez pedig az, hogy biztosítod őt arról, hogy Neked ő így is tetszik, mert jól néz ki.

2009. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mondogatástól többet nem tudsz tenni (ha nincs pénzed műtétre). De saját magát kell elfogadni és az nagyon nehéz. Én vékony vagyok 93 cm-es mellekkel és még szép kerek is, de én is nagyobbra vágynék, pedig nem lenne rá okom. Ha morgolódik érte, akkor egyszerűen hagyd ott pár percre nyugodjon meg, és úgy mond el neki, hogy neked tetszik úgy ahogy van.
2009. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sokáig problémát okoztak a melleim.Én pont az ellenkezője vagyok,nagy,de lógós,ráadásul az egyik szemmel láthatóan nagyobb a másiknál.Sokáig féltem akárcsak egy picit is megmutatni belőlük,mert nagyon kényelmetlenül éreztem magam.

Az első komolyabb szerelmem elmagyarázta,h így is szép vagyok,és nem a melleim miatt van velem.Ekkor kezdtem megbarátkozni,h ez van,másnak szebbet ad a természet,nekem ennyi jutott.Anno a férjem azt mondta:"Ha a melleid miatt lennék veled,már az első éjszaka után elhagytalak volna."

Szóval próbálj egy kis önbizalmat verni belé,és magyarázd meg neki,h ne problémázzon ezen állandóan,mert szerinted nagyon szépek a mellei,de neked is véges a türelmed,és a tudatod tele van már a nyavalygásával.(Ha nem vagy a nyers őszinteség híve,akkor kicsit finomíts ezen a verzión.)

2009. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minél többször mondd neki, hogy neked csak az ő mellei tetszenek, nem kell más...Idővel meghozza az önbizalmát.
2009. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok és a kicsi mellek "rajongója" vagyok. Persze nehéz megtalálni az olyan férfit aki hasonlóan gondolkozik mint én. De ha valakit talál maga mellé akit ez nem "zavar" vagy rajong érte akkor megbékélhet vele.
2009. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint imádom a cicijeit, egy peckes pici cicinél nincsen izgatóbb, de hát sajnos ő nem szereti mutogatni őket... sőt, takargatja, pedig ha tudná a férfititkokat eszébe sem jutna ilyesmi... de hát hiába minden próbálkozásom, csak a nyüszögés heti egy alkalommal fél óráig 3 éve! :( köszönöm az eddigi válaszokat
2009. márc. 31. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem marad más, mint a közvetlen megközelítés. Adandó alkalommal, ha több időtök van kettesben, szépen leülteted magad elé, és addig el nem engeded, amíg töviről-hegyire át nem beszéltétek vele ezt a dolgot. Szépen faggasd ki apróra, hogy ez miért feszélyezi őt, és miért nem hiszi el, hogy neked úgy tetszik, ahogy van. Kérdezd meg tőle, hogy ha veled van és téged szeret, akkor miért nem hiszi el, hogy te is őt úgy, ahogy van, és hogy ez esetben miért akar felfújt mellű szilikonbabákra hasonlítani, ha neked nem azok kellenek, hanem ő, úgy, amilyen, és így tovább, jó hosszan, mélyen és őszintén. Ha a körülmények olyanok, még az is egy jó adalék lehet, ha menet közben szépen levetkőzteted legalábbis felül, mondván, hogy szeretnél gyönyörködni bennük, úgyis olyan ritkán látod őket... és adott esetben egy jó kis szeretkezés is lehet a dolog vége, amolyan zárszóként. :D
2009. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!