Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » T'i mivel és hogyan szőrtelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T'i mivel és hogyan szőrtelenítitek az intim testrészeteket? .

Figyelt kérdés
Borotvával, epilátorral vagy gyantával szőrtelenítetek? Nektek nem pattog ki, nem visztek utána? Én egyszer borotváltam le és másnapra kezdett megint nőni a szőr, sőt mint a szar úgy viszketett.. Főleg lányok válaszát várom. 16/L
2011. júl. 13. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
borotva + csipesz... fáj
2011. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem lány vagyok, de az intim tájék bőre nagyjából hasonlóan érzékeny mindkét nemnél.

Szóval én borotválom, az első 2-3alkalommal pattogott ki és viszkedett utána már nem. Mostanában csak akkor viszket amikor kicsit jobban megnő a szőr, kb 1hét után. Szóval ha addig nemhagyom nőni akk nem pattog ki és nem is viszket.

2011. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A borotvához hozzá kell szokni, egy idő után nem pattog ki már. Minőségi borotva és valami balzsam ajánlott.

A barátnőim teljesen megoszlottak ebben a kérdésben: volt aki borotválta, volt aki epilátorral és volt olyan is aki gyantázta.

2011. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én borotválom, már elég régóta, nekem is kipattogott. tudod vannak olyan babapopsira hintőporok, azzal hintsd le kicsit, úgy nem fog kipattogni. nálam ez használt:)
2011. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

macsétával

18L

2011. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
borotva. de gyantát kipróbálnám, csak nem bírom a fájdalmat.
2011. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

00:52 ott a pont! :D

Na komolyra fordítva a szót nekem is borotva. Első pár alkalommal nekem is nagyon kipattogott, menni alig bírtam. Aztán olvastam, hogy zuhanyzás közben hagyjam míg kicsit puhul a szőr, szappanozzam meg kicsit és úgy szedjem. Utána pedig megtörölközöm, és egy kis NIVEA testápolót kenek rá. Mostanra szinte észre sem venni. Hamar visszanő, az tény. De én csak bikinvonalat szedek egyenlőre. Gyantázni saját magamnak nem merném, mással pedig nem csináltatnám. Epilátorral tuti nem esnék neki, lábamon is fáj rendesen:D

2011. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!