Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan egy éve nincs barátnőm,szóval már nagyon szeretnék vkivel összejönni.Sajnos itt ahol én lakom,itt eléggé korlátozottak az ismerkedési lehetőségek,ergo semmi:D

A legközelebbi nagyváros(Miskolc) kb 50-60 km-re van innen.Buli is ami értelmes az is csak Miskolcon van.A másik nagy problémám pedig az h ismerkedés szintje nálam igencsak alacsony,egyszóval képtelen vagyok ismerkedni,csajozni.Nincs 7-es Bmw-m,de viszont hosszú hajam igen:D

Köszi a válaszokat!

20/F


2011. júl. 13. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyes csajok nem csak Miskolcon vannak.
2011. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De a legcsinibbek igen. :D


Amúgy ismerkedni tényleg bárhol lehet. Légy magabiztos, azért ölni tudnak a csajok. :D

2011. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolkodj logikusan. Mondjuk kutyát hogyan szereznél?
2011. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom de én nem szívesen jönnék olyannak össze aki barátnőt keres. mert én azzal jönnék össze aki szeret és majd megbolondul értem, és azért vagyunk együtt mert szeretjük egymást..
2011. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!