Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Mennyi sminket viselsz el, inkább szépnek látod a lányon ?

2. Körmöt illetően, műköröm elvislehető e neked, tetszik-e, kifestve, vagy csak egy egyszerű francia, vagy csak átlátszó, vagy annak örülsz ha csak szép és ápolt ?

3. Ha komolyabb gondolkodású, vagy inkább nyílt mosolygós lányok tetszenek?

4. Ha egy lányon vannak ékszerek. Mondjuk egy ezüst nyaklánc az még ok. De hogy ilyen túl sok karkötő, már zavar, és kezd az idegeidre menni, esetleg nagy gyűrűk.


Mert én már annyira leszoktam a sminkelésről, és a pingálásról, hogy én már egy sima lakkot borzaszónak találok magamon, de máson viszont kifejezetten jól áll, ugyan ez a sminkel is. Már csak egy szempillaspirált teszek magamra, meg nálam már a sminkelés nem is megy tovább, mert nem akarom, hogy sminkelős p*csának tartsanak, aki nagyon látszik, hogy a tini korban van, és az esze ennél tovább nem terjed.

17/L


KORT IS ÍRJATOK ODA LÉGYSZÍVES, KÖSZI !


2011. júl. 13. 23:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

1 keveset

2 sima köröm lakk nélkül

3 nyitott vigyori

4 ékszer jöhet


28F

2011. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyetértek az elsővel


17/f

2011. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

1, nem szeretem a sok sminket nekem egy vékony alapozó és ha a szemét megcsinálja már az is bőven elég lehet sok is.

2, köröm terén fogalmam sincs mi az a francia max a műkörmöt tudom, de nekem jó ha körömlakkal leápolja a csaj vagy ha festi, nem köll nekem műköröm.

3, nekem elég a nyílt mosolygós, én nem akarok elbeszélgetni az Emánuel Kant természetfilozófiájáról, de azért ne kőbunkó legyen.

4, szerintem ékszerből is mint sminkből elég a szolid. A nagy gyűrűket nem szeretem, ha sok kicsi van belőle még ok, de ne zörögjön, ne kelljen igazgatni, és ne nézzen úgy ki mintha minden hova akarna valamit tenni, hogy jobban nézzen ki.


20/F voltam

2011. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

1, semmiképpen sem sok, inkább semmi, mint túl sok, csak okosan

2, festék nem zavar, a franciát elviselem, de a műkörömtől óvakodni kell

3, legyen nyílt és mosolygós, de tudjuk komoly témákról is véleményt alkotni

4, ékszer dísz legyen és ne nehezék, azt is csak okosan


18/f

2011. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

1.Alkalomtól függ. A kevesebb általában jobb. Meg egészségesebb is.

2.Nem szeretem, ha színes vagy mű.

3.A kettő együtt. Ha nem mosolyog eleget, akkor forduljon fel.

4.Nyaklánc+fülbevaló elmegy, de az sem baj, ha nem hordja mindennap. Szeretem viszont a szép karórát egy nőn. Sokat elárul a viselőjéről.

30

2011. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Nevem Senki17 ***** válasza:
100%

1.kevés smink

2.sima köröm, a lakk nem baj

3.legyél mosolygós és életvidám

4.nem baj az ékszer csak ne túlozzuk el.. szóval azért ne legyen sok..

16/F

2011. júl. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a negyedikkel

18f

2011. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

1. Természetesen a legjobb, ha valaki alapból szép, de egyébként ha stílusos, akkor bármennyit elviselek.

2. Nem annyira tetszik nekem a műköröm, mert olyan mintha "kitakarná" a lány kezét. Főleg ha nagyon színes. Mert egy kéz is sokat elárulhat pl a személyiségről. De szintén azt tudom mondani: ha stílusos, van akinek jól áll.

3: A komolyabb gondolkodás jobb, de a vidámság is előny.

4: Nagyon sokszor irritál az ékszer. De például van egy lány barátom, aki mindig hosszú fülbevalókat szokott hordani, és neki iszonyat jól áll. Tehát szintén egyén függő.


De egyébként, amit leírtál, azzal a gondolkodással nincs bajom. (Sőt!) Küldj egy képet privátban, és akkor többet is mondok.


F/18

2011. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

és, megmondanátok még, hogy mit értetek kevés smink alatt? tehát ha alul ki van húzva és szempilla spirál az a kevés, vagy csak spirál, vagy hogy?


amúgy köszönöm az eddigi gyors válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz !

2011. júl. 14. 00:00
 10/27 anonim válasza:

1. kevés smink

2. nekem a nagy, szép körmök tettszenek, de persze csak akkor ha illik a lányhoz

3. egyértelműen mosolygós, aki nevet a vicceken

4. én a nyakláncnál és a gyűrűnél a karkötőket sokkal jobban szeretem

17/F

2011. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!