Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem :S? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem :S? Nem tudom eldönteni . :S túlságosan szeretem, pedig nem szabadna. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemrég ( kb. 4 hónapja ), megismerkedtem egy sráccal....eredetileg csak barátként tekintettünk egymásra, de aztán elkezdett bonyolódni a dolog...mostanában minden napot vele töltök, minden szabad percemben vele lenék, és ha nem vagyunk együtt akkor is beszélgetünk számítógépen vagy telón keresztül...

Egy pár napja eljutottunk odáig, hogy már uncsi az utcán sétálni, moziba menni, szóval felmentünk hozzá, filmet néztünk, és megtörtént az első csók....aztán a 2...3...4.. khm...na szóval értitek...

Rájöttem hogy iszonyatosan oda vagyok érte és, fülig belezúgtam... Ezzel még nem is lenne gond, csak hát a szülők....Nem szoktak tiltani a szerelemtől a pasiktól, de ez most más...

Édesanyám, nem kicsit rasszista, és tilt minden nemű...hogy is mondjam....na szóval a kisebbségtől...meg van róla győződve hogy csak ártana nekem ha velük barátkoznék....

Viszont ez a fiú az...Illetve román...de anyukám a fejébe vette hogy a román is...olyan...

A szüleim nem tudják hogy ilyen közeli viszonyba kerültem ezzel a sráccal, ők csak úgy tudják, "olyan nekem mint a bátyám " ...Nem szeretek titkolózni a szüleim előtt nem úgy neveltek....

De tudom hogyha elmondanám nekik hogy összejöttem ezzel a sráccal, akkor nagyon ki lennének borulva és eltiltanának tőle...abba viszont én belepusztulnék :S... Nagyon szeretem és vele akarok lenni...Nem tudom mit kéne tennem :S...Hallgassak a szüleimre,és tegyem azt amit ők elvárnak tőlem ?:S...


(Egy 14 éves, kétségbeesett lány )


2011. júl. 14. 10:52
1 2
 1/19 xxDDdave válasza:
A szerelemnek nem lehet parancsolni! Ha a szüleid eltiltanak azért mert roma a pasid de igaz a szerelme akkor csináljátok titokba vagy pedig vidd el a fiút a szüleidhez és mondjátok meg ketten nekik h ez van tessék elfogadni! :P remélem segíthettem
2011. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 napietus ***** válasza:
14 évesen jó lenne, ha a Nálad okosabb és tapasztaltabb szüleidre hallgatnál, és nem dugatnád magad.
2011. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtál, és igen azt hiszem segítettél :) ...csak attól félek, ha "odaviszem" a srácot bemutatni akkor el fognak tőle tiltani
2011. júl. 14. 11:00
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem dugatom magam -.- ezt nem tudom hogy sikerült leszűrni
2011. júl. 14. 11:01
 5/19 napietus ***** válasza:
ja, még. egy darabig nem is kéne, ezért írtam. fickó hány éves egyébként?
2011. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hidd el rá fogsz jönni,hogy igazuk van...

nekem picit más volt a szitu,de leírom...

17 voltam,amikor összejöttem egy 25 éves pasival...nem tiltottak,de nem igazán örültek neki...nem volt az a szőke herceg fehér lovon,nem volt igazából semmije,visszagondolva egy rakás szerencsétlenség volt és ha az én lányom jönne össze majd egy ilyen pasival a hajam kihullana...

azóta rájöttem anyunak igaza volt,de nem tiltott és ezt jól tette,magamnak kell rájönnöm és te is rá fogsz idővel döbbenni...

ha mégsem és tényleg ő lesz életed nagy szerelme(amit kétlek 14 évesen),akkor sorry az előző mondataimért és legyetek boldogok...

2011. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ja és most 24 vagyok és egy nagyon boldog kapcsolatban élek 3 éve :)
2011. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

16 éves a srác , és még ő is meg én is szüzek vagyunk, és még nem is gondolkodunk olyasféle dolgokon...



Egyébként én sem gondolom hogy ő lesz a férjem nem az esküvőmet tervezgetem még vele, csak azt tudom hogy most nagyon szeretem, pedig nem szabadna :S

2011. júl. 14. 11:04
 9/19 A kérdező kommentje:
További sok boldogságot kívánok nektek :)
2011. júl. 14. 11:06
 10/19 anonim ***** válasza:

11:02 és 03 vagyok

köszönjük szépen,remélem így lesz...soha senkit nem szerettem még így és engem sem szerettek még ennyire előtte :)

üdv,és azért vigyázz magadra ,még fiatal vagy

2011. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!