Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért keres mindig, mert akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért keres mindig, mert akar valamit?

Figyelt kérdés

A neten megismertem egy srácot kb. 3-4 hónapja. De azóta csak néhányszor beszéltünk, mert nem szokott fent lenni. De mikor beszélünk mindig tök jó fej, kedves, aranyos. Általában ha egy ideig nincs gépnél, aztán egy idő után fel tud menni msn-re, és én akkor épp nem vagyok fent, akkor mindig ír egy üzenetet, hogy "bocsi, hogy eddig nem írtam, de ilyen és ilyen dolgom volt, tényleg bocsi, ne haragudj".

Talán akarna tőlem valamit? Már látott rólam képet, és azt mondta, hogy szép vagyok. Igaz azt nem tudom, mennyire gondolta komolyan, de ez most mindegy is.

Mit gondoltok? Azért keres, mert szeretne tőlem valamit?

Egyikünknek sincs kapcsolata. És az elején elég rosszul indult a kapcsolatunk, mert nem igazán érdekelt a srác,talán néha egy kicsit bunkó is voltam vele, de kezdem megkedvelni.

16/L. Ő 19/F.


2011. júl. 14. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Így csak találgatni tudsz. Aki akar tőled valamit, az találkozóra hív. Ha ez megtörténik, onnantól lehetsz csak biztos benne.
2011. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Üdv!

Hát ez biztosan egy hatalmas kibontakozó szerelem bimbója!

Nézd csak meg a jeleket!(Árulkodnak)

-Neten ismerted meg

-Sosem ír, de tud bocsánatot kérni

Legjobb kapcsolat alapja a "nagy" ADSL!:)

2011. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sima barát, majd ha elhív talizni, akkor gyanakodhatsz.
2011. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Karinthy Frigyes szerint a baj forrása, hogy a nő és a férfi mindig mást akar:


- A nő a férfit,

- A férfi a nőt,


Ti sem akartok mást, csak a másikat, sok sikert!!!

2011. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!