Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Mostanában azt álmodom, hogy a barátnőm más fiúkkal szeretkezik együtt. Nagyon rossz így felkelni reggelente :S

17/f


2011. júl. 14. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy paranoiás vagy. félsz ettől. féltékeny vagy. az álmok nem válnak valóra ne félj
2011. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínű, hogy tudatalatt féltékeny vagy rá. De ha van álmoskönyved, vagy neted, az álomban lévő szavaknak utána tudsz nézni, mit jelentenek pontosan.

Pl. barátnő, sex, szeretkezés, férfi, stb. attól függ,hogy még mi szerepelt az álomban...

2011. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. 2 éve együtt vagyunk
2011. júl. 14. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak szerepjátékra vágysz. A tudatalattid nem mindig üzen ilyen konkrétan... amúgy a hagyományos álmoskönyvek baromságok :) minden "nagy gond"-ot jelent :D Freudnál van az igazság szerintem ebben a témában.
2011. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne aludjál
2011. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja azt is oda kell sajnos írni a kérdésekhez, hogy degeneráltak kíméljenek... menjenek homokozni
2011. júl. 14. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán tudat alatt,nem te gondolsz másra,és nem te vágynál rá másra?
2011. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem-nem. nagyon szeretem. furcsa mert koleszos vagyok, és évközben nem volt ilyesmi, de most van hogy heti 4x is :S
2011. júl. 14. 22:47
 9/10 anonim ***** válasza:
volt velem is ilyen.de azért mert túl féltékeny voltam.
2011. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a rendes válaszokat. valóban féltékeny vagyok.
2011. júl. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!