Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes kisebbségi komplexussal rendelkező "férfi" mindenért a nőket okolja?

Figyelt kérdés
Persze csak neten nagy a szájuk, ezek a tipikus "minden nő kva?" kérdéseket feltevő egyének, akik vasággyal nyomnak 50 kg-t és itt geekeskednek a gép előtt egész álló nap, ahelyett, hogy inkább elmennének futni, esetleg sétálni a friss levegőre és talán ott találnának maguknak egy hús-vér csajt. Jaj, elfelejtettem, hogy nekik nem jó az átlagos lány, nekik igenis a műcicis, műkörmös partipi*a kell, he meg nem kapják meg, akkor alapból leribancoznak minden nőt. Ezek férfiak?
2011. júl. 14. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, én azokat az embereket utálom (nemtől függetlenül), akik képesek úgy általánosítani mint a kérdező is.
2011. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez elég nagy baromság, ne haragudj!
2011. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem kurv@ vagy!

Amúgy most jobb lett az életed? :D

És látod most te is neten arcoskodsz és általánosítasz és az ilyen nyomikat okolod meg szólogatod le akik ilyenek. Bár van, hogy igazuk van. De sokat megtudtunk az értelmesen feltett kérdésedből. Köszönjük.

2011. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Stojkovic ***** válasza:
Nem biztos, hogy kisebbségi komplexus kell ahhoz, hogy valaki a nőket/a kormányt/szomszédot okolja mindenért. Az ilyesmin felesleges idegelnie magát bárkinek, mert attól ők még ezt fogják tenni. Ez van.
2011. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Smartguy86 ***** válasza:
Igen, ez egyértelmű jele az éretlenségnek! Mert aki még nem nőtt fel, nem hajlandó vállalni a felelősséget a döntéseiért és a tetteiért, az szokott másokat hibáztatni mindenért! Ezek lehetnek a nők, a kormány, az adók, a zsidók, a rossz szellemek, Isten, a társadalom, a szomszéd... Tök mindegy! Csak az a lényeg, hogy elterelje a figyelmét arról, hogy ő vastagon az egyetlen, aki felel azért a helyzetért, amibe jutott. És igaz! van aki sose fogja ezt felfogni, mert soha nem akar felnőni, sose akarja vállalni a felelősséget, mert kényelmesen elvan így is, anélkül, hogy szembesülne az ordítóan fájdalmas felismeréssel: ÉN TEHETEK RÓLA...
2011. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
meg a zsidók :D
2011. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Neeeee!

Hagyd meg őket a hitükben, hogy a nők a hibásak mindenért. Ez az egyetlen vigaszuk csórikáimnak.

Aki ilyen, azzal nem kell foglalkozni, mérgelődni meg pláne nem, vannak normális pasik is.

2011. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mert a ferfiban a kisebbsegi komplexusok nem csak ugy lesznek, nem szuletestol fogva teremnek.

Azokat a csalodasok alakitjak ki, amiket ki masok is okoznanak mint a nok.

Aztan a huszadik eset utan elkezd altalanositani, pont ugy mint a kerdezo.

2011. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Smartguy86 ***** válasza:

Ez tévedés! Nem a nők kezdik el, hanem a szülők, amikor burokban nevelnek és a gyerek nem tanulja meg a felelősségét, nem tud érzelmileg felnőni, nem bízik saját magában, nem hisz abban, hogy ő képes elérni valamit. Miért? Mert mindent megcsináltak helyette! A nőzést ki fogja megcsinálni helyette? Senki. Na ezért van az, hogy a nőket elég hamar elkezdik okolni. Persze a nők meg a férfiakat... de ez már korábbi eredetű probléma, mintsem akkori, amikor az illető elkezd ismerkedni!


Amúgy valóban: általánosítani és előítéleteket gyártani buta és irracionális gondolkodásra vall!

2011. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

16:34

egyet értek

2011. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!