Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 eves pasi vagyok! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves pasi vagyok! Ha nektek a barátnőtöknek egy jó barátotok megfogná a fenekét, mit csinálnátok vele?

Figyelt kérdés
Pénteken találkozok vele én úgy gondolom erőszakra semmi ok hiába vagyok ideges mindig nyugodtan megbeszélek mindent ti mit csinálnátok?A barátnőm 17 éves.
2009. ápr. 1. 21:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mármint a barátommal találkozok pénteken elintézni az ügyet.
2009. ápr. 1. 21:45
 2/16 anonim válasza:
93%
Az nem barát. Tök egyértelmű.
2009. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Én eltörném a kezét nagy valószínűséggel...
2009. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Közölni kell vele, h Ő a Te barátnőd, és ez egy tapírság, amiért kérjen bocsánatot,

és még 1x ne forduljon elő,

mert saller lesz.

A kis csajnak is mond meg, hogy tiltakozzon, és üvöltözzön, ha ismétlődik, + vágjon a kezére, vagy marja meg a pofáját.

2009. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehurrognám rendesen...Nehogymáááááááááár...Biztos ilyen egy jó barát???
2009. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
szerintem utoljára akkor fogott valamit is:)
2009. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Kérjen bocsánatot tőled is és a barátnődtől is, különben vége a "barátságnak". Erőszak tényleg nem kell, azért az túlzás...
2009. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Buszon volt a barátnőm és ott csinálta vele de a barátnőm jól felpofozta még a sapka is leszállt a fejéről de ő csak röhögött. Bezzeg elég jól ismer engem hogy milyen vagyok.
2009. ápr. 1. 22:27
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Leszakítanám a karját és beleállítanám a hátába, és betoncsizmát neki és bele a Dunába, had ússzon!!!!:)


18/F=)

2009. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De én úgy gondolom azért ennyibe nem hagyom egy bocsánatot legalább mondana nekem az elég lenne , ha még egyszer lenne ilyen kisminkelném szegényt:)
2009. ápr. 1. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!