Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs ötletem leszólításhoz,1-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ötletem leszólításhoz,1-2 tipp?

Figyelt kérdés

Kérnék 1-2 tippet vagy bevált "módeszert" leszólításhoz

16/F


2009. ápr. 1. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Nincs bevált módszer a helyzet és az őszinteség szüli.Sosem szerettem az olyan pasikat,akik előre bemagolt szöveggel jönnek oda.

De itt egy megtörtént eset:

Utaztam a vonaton olyan este 10 lehetett.Néhány üléssel arrébb velem szemben egy srác nagyon néz.Nem igazán az esetem,így inkább a fülembe gyömöszöltem a fülhallgatót,és elmerültem egy számban csukott szemmel.Mire kinyitottam a srác ott állt mellettem,és megkérdezte leülhet-e.Bunkó nem akartam lenni,és így közelebbről nem is volt olyan rossz,de nem akartam bepasizni.Egy kis beszélgetésből nem lehet semmi baj.Szállunk le a keletinél,már a lépcsőnél járunk,amikor elkéri a számom.Nem igazán hajlottam a dologra,de amikor kijelentette,h nem feleségül kért hanem csak a telefonszámomat,akkor azonnal megadtam.Ott megvillantotta,h van benne valami érdekes.

2009. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Én 16/L vagyok. Szerintem bárhogy leszólíthatsz egy lányt, az csak örül neki, nem kell, hogy humoros, okos, meglepő, éles megjegyzés legyen.:) A lányoknak már az is öröm, ha van egy olyan fiú, aki le mer szólítani egy lányt.:D

Amúgy a velem történtek alapján ennyit tudok segíteni:

1.-strandon labdázunk bnőmmel, már régóta szemezek egy fiúval, és egyszercsak odajön hozzánk: -hello, beszállhatok? (labdázni) . - aztán utána simán elkezdtünk ismerkedni.:) és tökboldogok voltunk:D

2.-suliban egyik évfolyamtársam mindig bejár az osztályunkba az ismerőseihez, és megkérdezte, hogy milyen óránk lesz. - csaksimán.pedig életünkben nembeszéltünk addig még.:D

3.-buszon mögém ült egy fiú, és elkezdte löködni az ülésemet (persze úgy, hogy ne legyen feltűnő, hogy direkt löködi.), aztáán persze hátrafordultam és mondta, hogy "bocsi, nemdirekt,..." és elkezstünk dumálni.:D

4.-buszmegállóban vagy bárhol egy padon ül egy csaj, és odamész hozzá, mondod: "hello.leülhetek ide?" ..úgyis azt fogja mondani a csaj, hogy igen. aztán elkezdhecc vele bármiről beszélgetni. ami épp odaillik. pl buszmegben: jöhetne már ez a busz./melyik buszra vársz?/nemtudod, mikor jön a busz, ami XY felé megy?

5.-buszon simán leülsz egy csaj mellé, aki egyedül ül, (meg is kérdezheted, hogy leülhecc-e.ha megengedi, akkor köszönd is meg.:)), aztán leülésnél véletlenül ütközzön neki a táskád, és akkor mondhatod, hogy bocsi"-semmibaj", aztán máris kezdhetttek beszélgetni:D


Nálam eddig ezek nagyon is beválltak.:) Tetszettek, mert persze tudtam, hogy mi a célja vele a srácnak ( a leszólítás ), de akkor is, jó érzés volt, hogy valaki annyit küzdködik egy ilyennel, hogy hogyan szólítson le, és ilyeneket kitalál...:D

De ami engem még nagyon el tud varázsolni, az az ,ha egy fiú a szemembe néz (mélyen, és legalább 5másodpercen át.:)), és hozzám szól.:D ez lehet egy sima hello is..:)

2009. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

az egyik ismerősöm ugy szedte fel a (menyasszonyát) hogy direkt nekiment a járdán ...én még a mai napig nehezen tudom elhinni ezt a szitut de ők mind a ketten ezt mondják...


egy másik haverom...meg csak annyit mondott a barátnőjének aki nála egy évvel idősebb..."kérsz a sörömből?"...és 3 éve együtt vannak


szóval nem kell semmi extra csak lazának magabiztosnak kell lenni és nem szabad a kudarctól tartani

2009. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Velem egyszer olyan volt (csak nem voltam rá vevő, mert volt párom, de az ötlet nagyon is tetszett :D), h a vonatra vártam, és épp fülemben volt a fülhallgató, mire odalépett hozzám egy srác, h melyik vonatra várok? én is arra, amelyik Vác felé megy? Mondom neki: nem, ellenkező irányba.

"Na de nem tudod, h a Vác felé menő vonat honnan jön, és melyik vágányra?" - hát történetesen tudtam, de ez csak később jött elő. Következő kérdése ez volt: "Meghívhatlak egy italra?" - hát itt már lepattintottam, "köszönöm, nagyon kedves vagy, de nem." mosoly, fülhallgató, és 2 méterrel arrébb. :D

Aztán mikor jött a vonata, szóltam neki, h "itt a vonatod", én meg elindultam a sajátom felé - kb egyszerre ért be a kettő. :D

Na ez csak egy példa. De tényleg szinte lényegtelen.

1-2szer még azt is eljátszhatod, h "bocsi, meg akarlak szólítani, de nem tudom, hogyan kezdjem :D" (23/L)

2009. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek de jók :D
2009. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer vonaton úgy elegyedtem beszélgetésbe egy velem szemben ülő leányzóval (ő kezdeményezett:) ), hogy megkérdezte, meddig megyek, aztán, hogy felébreszteném-e majd az ő megállójánál. Aztán megkérdezte, mi járatban... Könnyedén beindult a beszélgetés;)

(Bár nem lett belőle semmi. Szimpatikus volt, de nem akartam akkor újabb kapcsolatot:$ )

2009. ápr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
200 ezredik kérdés :)
2015. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!