Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a barátnőmmel? Arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátnőmmel? Arra gondoltam, testképzavarban szenved, mert nem elégedett magával.

Figyelt kérdés
Már vagy 2hete nem látom enni,elkezdett valami 3hónapos diétát,de nagyon keveset eszik. 2hét alatt 5kilót fogyott!!!!Ez normális????Nekem tetszik így is,ahogy van,de őmagának nem tetszik.Azt hiszi,h hájas.Már a szobájában van a mérleg,mikor vele vagyok igaz csak ritkán ál rá,de akkor is féltem!!!Mit csináljak vele???
2009. ápr. 1. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért lett ilyen,mert itt a tavasz,közeledik a nyár,és egyre kevesebb ruhát kell hordani,kiderül ki menynit evett télen. én is igy vagyok kicsit,most el kezdtem aggódni a súlyom miatt,de azét nem fogyózok meg semmi ilyen maiket ö csinál.kérdezted már töle,h hogy jött ez? nem mondtál neki esetleg vmi megjegyzést azzal kapcsolatba,h fogynia kéne?
2009. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

VAn esély rá, hogy testképzavarban szenved. Ajénlom erre az esetre ezt a honlapot:

[link]

Van egy kérdéssor, ami alapján el lehet dönteni, hogy érintett-e az anorexiában.

Ajánlom még Naomi Wolf A szépség kultusza c. könyvét.

Meg egy adag önbizalmat, öntudatot, a média ideáltól való elszakadást. Abban Te is segíthetsz, hogy szépnek érezze magát! :)

2009. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!