Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok és Növénytermes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és Növénytermesztésel és Mezőgazdasági gépek szerelésével foglalkozok. Mért ciki ez a Csajoknak?

Figyelt kérdés

Nem értem.Mért visszautasito amivel foglalkozok?


Pedig ha sok csaj tudná hogy mijen jól keresek evel a szakmával és elégé jól megélek belőle. jó de nem villogokvele hogy menyi pénzem van.


2009. ápr. 1. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltlalán nem ciki.mikor mondták ezt?vki ezrét nem akart randizni veled? lány vagyok
2009. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
És ott nem tanítanak helyesírást? Vagy nálatok megértik, amit mondani akarsz?
2009. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ja ugy birnak nagyon meg minden de mégis volt egykét csaj akik ez miat nem jőtek ősze velem mert le néztek
2009. ápr. 1. 22:22
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
a helyesírással tényleg van egy kis gááz..bocsi.amugy sztem a szakmád nem gáz
2009. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az olyanokért nem is kár, hidd el, akik lenéznek emiatt.

Aki értelmes, az felfogja, hogy ez is egy nagyon fontos szakma, és egyenesen tisztelni és becsülni fog érte, nemhogy lenézni.

2009. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
álandoan azzal cseszegetnek mekora egy parasztvagyok
2009. ápr. 1. 22:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se gáz ez a szakma.

KOnkrétan volt már, hogy azt mondta Neked egy csaj, hogy nem jár Veled emiatt, vagy csak Te gondolod, hogy ez lehetett a baj?

2009. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy traktort kombájnt szerelsz nem leszel paraszt...csak ne New Hollanddal járj diszkóba:):):)


ha sok a zséd akkor vegyél egy frankó verdát aztán füstöld a gumit had szívják a fogukat azok akik lenéznek

2009. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz..gépeket kell szerelni,ez tényleg nagyon érdekes. Én simán elengedném a fülem mellett,anélkül,hogy traktorra asszociálnék ha ezt említenéd,nem ez az a szakma szerintem ami hallatán kikerekedik a szeme az embernek..ne is foglalkozz másokkal.
2009. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy full kamu kérdés...bazzeg a csávó minden szava helytelenül van leírva...azt meg lepontozzátok, akinek ez (jogosan) bántja a szemét. A kérdés kiírásnál azt hiszem ki is van emelve, hogy írj helyesen.
2009. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!