Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy velem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy velem még soha senki nem akart járni? Miért néznek levegőnek a lányok mindenhol?

Figyelt kérdés

21 vagyok és még nem is volt barátnőm, egyszerűen rám sem néznek, észre sem vesznek, pedig nincs baj velem elvileg a szüleim szerint sem.

Nem vagyok az a fajta aki csak úgy odamegy ismeretlenekhez beszélgetni, nekem ez nem kényelmes szituáció, olyan hülyén érzem ilyenkor magam.Talán ez lenne a probléma, hogy nem nyomulok rá minden nőre aki kicsit is tetszik?


2011. júl. 18. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet! Ha nem tűnsz ki a tömegből azt se fogják észrevenni mikor feldobod a talpad.
2011. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy egy kicsit lehetnél nyomulósabb, nekünk, fiuknak kell kezdeményeznünk. Ez sajnos így van megírva :S
2011. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos igen,de miután meg van a csaj akkor már miénk a hatalom re : )
2011. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá beszélgess vele hívd el valahova stb
2011. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért, mert levegő vagy:


ELEMEK: LEVEGŐ (szangvinikus)

Jegyek: ikrek, mérleg, vízöntő

Élet az elmében


A levegő a legintellektuálisabb és legtalálékonyabb az elemek közül.

A szellem, a gondolat világa kerül előtérbe. Jellemzőjük a mozgékonyság, a könnyedség, a kötetlenség, a szerteágazó figyelem, s nagyon erősen kötődik hozzájuk az intellektus. Élénkek, olykor túl gyorsak és igazi társasági emberek. Az élet materiális oldala nem érdekli őket, hiszen olyan összekötő elem, amelyiket az hajt, hogy kommunikálhasson és gondolatait megoszthassa másokkal.

A levegő vágyik az eszmecserére, a mentális összhangot a szenvedély fölé helyezi.

Igényli a társaságot. Szüksége van arra, hogy hasson másokra, fogékony a barátságra, egyben rá is szorul mások szimpátiájára. Vállalkozó kedvű és mozgékony.

Könnyen túl lendül az átlagos tempón, ha valami fellelkesíti.

Mások irányítását elfogadja, persze csak azokét, akiknek ad a véleményére, tudására. Törekszik arra, hogy mindenről nyíltan őszintén ítéletet alkosson.

Akinek a horoszkópjában hangsúlyos a találékony levegő elem, igazi ötletember, végtelen sok új lehetőséget lát maga előtt. Bár nem mindig gyakorlatias, gyakran támaszkodik másokra a kivitelezésben, de ő az inspirátor és a változások elindítója. Racionális, de mégis intuitív szféra: a levegő személyiségtípusára jellemző, hogy hatalmas mennyiségű adatot gyűjt össze, aztán nagy lépésekben feldolgozza őket, de nem ismeri fel az összes lépést és kapcsolatot.

Képviselői a diplomáciának és médiának, alaptermészetük az intellektuális mozgás szeretete, ha röghöz kötnénk őket, elillannának, mint a szél, hamar munkahelyet váltanának.

2011. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok levegő:D
2011. júl. 18. 16:05
 7/7 anonim válasza:

szerintem erőltesd meg magad kicsit, ne azt várd h majd a lányok tapadnak rád.. mert az nem fog megtörténni

ha normális lányt akarsz neked kell kezdeményezni! a lányok azt szeretik ha férfiként viselkedsz :)

2014. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!