Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Mikor pusziljam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon megszerettem és ő is engem. Szoktunk bebeszélgetni a suliba is(évfolyamtársak vagyunk), meg msn-en.Én megmondtam neki hogy szeretem, és hogy többet is szeretnék tőle mint barátság, és azt mondta hogy Ő is szeretne meg minden, de még ismerjük meg egymást jobban. Ezzel nincs semmi baj, csak amikor elmegy vagy én megyek el akkor egy szijával elköszönünk. A kérdésem az lenne, hogy mikor pusziljam meg, hogy ne vegye rámenősnek meg semmi.Ma együtt sétáltunk le a sulitól és én mentem fel a nagymamám házához és szintén csak elköszöntünk egymástól.

Valószínű hogy összefogunk jönni, mert már másoknak is mondta hogy kedvel.

Neki már sok barátja volt, ezért is izgulok egy kicsit. Nekem is volt már barátnőm, de Őt már régóta ismertem szóval nem kellett érte megküzdenem. Elsősorban lányoknak a válasza érdekelne, hogy Ő, hogy várná el egy fiútól.

Az idióta kommentárokat kérem másnak tartogatni.


2009. ápr. 2. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó válaszok voltak idáig, de már volt a kérdés régebben. Olvasd el!
2009. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bármikor amikor kettesben vagytok!!!

Ha teccel neki ígyis úgyis örülni fog !!!!

Az a fontos hogy ne társaság előtt puszild meg mert akkor aazt fogja hinni hogy csak menőzésből pusziltad meg!!!!(13/L)

2010. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én alapból a fiú barátaimnak is puszival köszönök még ha nem is tetszenek és én is 13 vagyok.
2010. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lexus0010 válasza:
Annyi az egész hogy gondolj arra mintha nem ismernéd és menni fog, mert ugye nehezebb szerelmednek adni mint pl. egy ismerősnek akit régen láttál. Hidd el, így menni fog! :D
2012. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!