Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó vagy rossz irányba változtam?

Figyelt kérdés

Hát régen kb.3-4 hónappal ezelött a cuccaim közt a pólók és a nadrágok szinte csak 1 színűek voltak és a hajam sem volt zselézve,noname kínai cipők,kicsit el voltam hízva...azóta fogytam 5 kilót,új divatos pólók,gatyák,1 csőgatya,supra,converse cipő,converse,nike pulcsi...Szerintetek jó vagy rossz irányba változtam?

14/f


2011. júl. 19. 10:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hát igy eléggé divatb**izi lettél ,már bocs
2011. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz irányba.

Nincs egyéniséged.

2011. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

hát gondolom jobban nézel ki mint régen, de sikerült beállnod az egyformák táborába..

Hordj ilyen cuccokat,de próbáld meg minél egyedibbé varázsolni őket..

2011. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Előtte sem volt egyénisége, és most sincs. De ezzel annyira még nincs gond, 14 éves, most kell kialakítani magának. Olyan ruhákat vegyél, amik neked tetszenek, ne olyat, amit mások hordanak. Az, hogy lefogytál jó, és gratulálok, de attól még ne szállj el magadtól. Nem kell ilyen kis köcs.gnek lenned, mint a legtöbb divatmajom manapság, hogy az ölébe ülök és széttörik a combcsontja:D Ezt csak a kislányok szeretik, a nők nem:)
2011. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Hát figy, ha esetleg cikiztek volna mi ellőt változtál akkor jobban jársz. Pontosabban fontos hogy jól érezd magad meg betudj illeszkedni. HA ez már megvan akkor után el kezdheted kialakítani önmagad. Ja igazából ha ez a stílusod meg neked jó akkor meg amugy is.
2011. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincsen:) Most miért változott volna rossz irányba amiatt, hogy márkás cuccokat hord?:O Ha abban jobban érzed magad, akkor valszeg magabiztosabb is vagy, tehát akkor jó irányba változtál:)
2011. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Kidobtál egy csomó pénzt ruhákra 25k-ból fel lehet öltözni fél évre ha gyorsan nősz is
2011. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

szerintem jó irányba,mert végülis lefogytál,jó cuccokba kezdtél el járni,ez jó.

és attól hogy úgy néz ki mint minden 2. emberke az utcán,még lehet egyedi,pl a belső kisugárzásával.

13L

2011. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát akkor voltam 175cm és 81-82 kg most vok 177cm és 76-77kg,
2011. júl. 19. 11:28
 10/28 anonim ***** válasza:
Egyrészt jó irányba változtál, mert ápoltabb lettél, figyelsz a külsődre, másrészt rossz, mert túlságosan a külsőségekre mentél rá.
2011. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!