Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kellek majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kellek majd így egyáltalán valakinek is?

Figyelt kérdés
nagyon dagadt vagyok és nem tudok egyszerűen fogyni.166 cm 63 kló:/olyan gusztustalannak érzem magam:(Mikor lefényképeznek akkor nem durva,de amikor tükörbe nézek nagyon ronda.Köztudott hogy a fiúk a vékony lányokat szeretik(akár mit is mondanak itt gyk-n) Így nekem nincs nagyon esélyem hogy találjak valakit?
2011. júl. 19. 11:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Amcsiba még soványnak számítasz.
2011. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ez hülyeség... ne általánosíts, vannak akiknek nem a külsőség számít...
2011. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
jajj de nee!! Most képzeld el azt hogy egy 50 kilós mellé odaállítanak egy 100 kilósat.Na akkor válassz..:P Nem hinném hogy a 100 kilósat választanád.
2011. júl. 19. 12:04
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki akkor éppen hogy le fogom szarni hogy hány kilós vagy. 63 kiló? Egyáltalán nem sok. Ismerek 100 feletti, 160 cm körüli lányokat akik állandóan a(z igenis rohadt jól kinéző) pasijukkal vannak.
2011. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem a vékony lányokat szeretik a fiúk. Csak azért tűnik úgy mert ők jól érzik magukat a bőrükben. Aki vidám és kiegyensúlyozott azon meglátszik és szebbé varázsolja, ha te a tülörbe sem tudsz belenézni, ne várd azt h a pasik odalegyenek érted... Fogadd el magad !
2011. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Miután kellően kidühöngtem magam a kérdéseden, most már tudok szalonképesen is válaszolni: A 63 KG NEM KÖVÉR!!! Fogadd már el, hogy nem kell cingárnak lenni ahhoz, hogy szép legyél és szeressen a párod!

1. A szépség nem csupán külső dolog, hanem kisugárzás kérdése. Lehet vki plázacica, de ha oly sötét, hogy nem lehet vele két értelmes szót váltani, akkor... ?

2.Vannak, akik kifejezetten a kissé molettebb külsejű lányokat szeretik, - ha van rajta mit fogni :) Pl. én is, és eszembe nem jut a 83kg 170 cm feleségemet fogyókúrára biztatni, sőt ha neki nem lenne ez olyan fontos, lebeszélném:) Nyugi, a türelem párt terem :)


33F

2011. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63 kiló mióta számít dagadtnak?
2011. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Persze..aki ducibb mint 63 kiló,az ezt mondja de aki vékonyabb az meg mondja hogy nagyon sok.Nekem a háziorvos mondta hogy le kéne fogynom minimum 13-14 kilót.Akkor lennék normális súlyomba..
2011. júl. 19. 12:26
 10/25 Ibasz18 ***** válasza:
Elöször is hány éves vagy? Mert nem mindegy hogy 14 évesen vagy 63kg vagy 20 évesen. Nekem volt barátnőm még anno 14 évesek voltunk (régi idők:D) És ő volt oylan 64-68kg között és nekem tetszett kimondottan szép volt. Egyenletesen oszlott el a súly a testén persze több volt a hasán de NEM VOLT DAGADT, együtt is voltunk 3 évet szóval ne mond azt hogy 63kg kövérnek számít.
2011. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!