Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok eligazodni rajta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eligazodni rajta. Mit akar?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Van egy évfolyamtársam, akivel az egyik iskolai előadásban együtt szerepeltünk, és megtetszett. Az előtt nem is figyeltem fel rá, láttam már, de nem volt rám különösebb hatással, viszont a műsor próbái alatt eléggé beleestem. Néhányszor beszéltünk, és ez ennyiben maradt.

A műsor lecsengése után felvettem msn-re, ahol a részéről nem vettem észre túl nagy lelkesedést, ezért két-három alkalommal ráírtam, azután hagytam, de utána ő írt rám, és én ezt biztató jelnek vettem...

Ezután már elég gyakran beszéltünk msn-en, a suliban pedig csak köszöntünk, és ennyi volt. Úgy egy hónapja msn-ezgettünk [akkor msn-es viszonylatban már egészen jóban voltunk], amikor összekaptunk, és azzal zárta le a beszélgetést, hogy Jó, akkor ő többet nem fog rám írni. Habár msn-en annyira nem lehet megismerni senkit, az azért átütött, hogy elég nehéz természete van, és ha ő ezt mondta, akkor így is lesz.

Az összeveszésünk után három nappal volt a szülinapja, akkor ráírtam annyit, hogy Boldog Szülinapot, de nem is reagált rá, úgyhogy ez a dolog annyiban maradt.

Négy hétig vérig volt sértve, még köszönni is alig volt hajlandó, erre körülbelül három napja rám köszönt, rám írt msn-en, tegnap a suliban is odajött hozzám [pedig amíg msn-ezgettünk, ez egyszer sem fordult elő], néz, és úgy tesz, mintha semmi sem történt volna.

Semmit nem értek, ti tudtok, vagy sejtetek a viselkedésére valami normális indokot?=)


2009. ápr. 2. 17:53
 1/4 anonim válasza:

A dolog két esélyes. Vagy annyira megharagudott Rád, hogy feléledt benne a női bosszúvágy, vagy rádöbbent arra, hogy mennyit veszített azzal, hogy így viselkedett Veled...

Ha a nőket vizsgáljuk, esélytelen, hogy egy hónapig várt volna azzal, hogy megszivathasson, mivel elég türelmetlenek vagyunk...:D Szal valszeg rádöbbent, hogy hülyén viselkedett és nyitni próbál feléd. Ugyanezt javaslom Neked is. Nyiss felé, de közben figyeld a reakcióit, és ha valami negatívan gyanúsat észlelsz a viselkedésén, akkor inkább maradj távolságtartó, mert nagyot koppanhatsz...

Remélem tudtam vmit segíteni:)

2009. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok, és fiúról van szó=) De a női bosszúvágytól eltekintve:), a többivel kapcsolatban igazad lehet. Sasolok;)
2009. ápr. 2. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a csávó egy tapló, ha ennyitől besértődik. :|
2009. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiszen nem is tudod, hogy min sértődött be:)
2009. ápr. 2. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!