Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl válogatós lennék? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl válogatós lennék? Vagy mi a baj? Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés

Nem hiszem,hogy azért nem találkozok egy "álmaim" srácával,mert olyan válogatós lennék!

Persze meg van az álompasi,de szerintem nem vagyok válogatós:legyen magas,vékony,de ne gebe.Kicsit izmos,látszódjon,hogy mozog.Barna szem,azt imádom az a gyengém.:)Leginkább persze a belső dolgok:kedves,vicces,magabiztos legyen,érdeklődő és ne csak a szex miatt kelljek neki.

Pl: a barna szemet szeretem,de volt egy srác aki tetszett és zöld szeme volt,tehát nem ez a lényeg,csak tetszik és örülnék neki ha esetleg ilyen szeme lenne majd a páromnak.

Nem is itthon gubbasztok,eddig mindennap lent voltam korizni a bnőmmel és egyetlen egy fiút se láttam...

Én már vágyom rá,hogy legyen barátom...Az igaz,hogy nem tartozom a nagyon vagányak közé és nincs is sok önbizalmam!:S

Mit tegyek???

14/L


Lécci vegyetek komolyan,nem kioktatást hanem tanácsot várok!!


2009. ápr. 2. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt barátod, csak tetszett az a fiú? Bizony lehet, hogy túl válogatós vagy...Persze van néhány ilyen srác, akik megfelelnek a te álompasidnak, de nem biztos, hogy pont egy ilyen fiú van megírva Neked!:) Én azt mondom, ismerkedj nyugodtan kevésbé helyes, félénkebb fiúkkal is. Nem kell, hogy legyen belőle valami, de lehet, hogyha jobban megismerted, teljesen elvarázsol! Sosem tudhatod. Ezért nem kell olyan sokat adni a külsőre:P Persze tudom, hogy a te korodban ez nagyonis lényeges, de azért próbáld ki. És nem kell vagánynak lenni ahhoz, hogy barátod legyen! És miért nincs önbizalmad? Csak add magadat! jah és ne akard görcsösen a szerelmet. Valószínű a legváratlanabb pillanatban csap le Rád:)

Sok sikert a fiúzáshoz!;)

2009. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen válogatós vagy,én is. :-) A szemekkel annyira szerintem ne foglalkozz!Egy időben én a kék szeműeket nem szerettem bár egy zöldeskék már becsúszott.Kopaszokat se szerettem már igen.Változni fog a te ízlésed is.Ha kicsit engedsz az elvárásaidon biztos lesz pasid,ha nem úgy kisebb az esély bár az se baj.Ha tetszik a pasi és csak a szeme nem stimm szerintem attól még lehet jó.De ha úgy érzed valami nem jó rajta és meg akarod változtatni,bele se kezdj!Hát ha a sportos alkatot szereted pl. akkor tutira nem fogsz egy vézna valakit választani ez nálam is így van.Nem lenne esélye bármilyen is belül.Lehet hogy azok a pasik nem korizni járnak.Konditerembe nem voltatok?Ott biztos vannak.
2009. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszotokat!

Azért nem lett semmi a fúval,mert Ő nem akart,én szívesen,megismertem volna,de Ő nem akart semmit!

Konditerembe nem voltunk,mert nincs pénzem,anyuék meg nem adnak,mert nővérem egyetemére spórolunk.Megértem,hogy nem akarnak sok-sok kölcsönt felvenni.

Köszi mégegyszer!:)

2009. ápr. 3. 15:31
 4/5 A kérdező kommentje:
ha van valakinek még jó tanácsa,tippje légyszi írjátok le!
2009. ápr. 3. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Van kutyusod?Remekül lehet ismerkedni vele ha pl. panelba laksz.Itt már szövődött pár ilyen kapcsolat kutyások közt.Internet van még,de azzal vigyázz,csak óvatosan!
2009. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!