Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A WOW miatt nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A WOW miatt nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még nem volt barátnőm, tehát szűz is vagyok... 7 éve játszom rendszeresen a World of Warcraft nevű játékkal... jelenleg az 5. karakterem játszom 86 Hunter vagyok... Lehet túl visszahúzódó vagyok ?
2011. júl. 19. 15:04
1 2
 1/18 Five Star ***** válasza:
Én a barátnőm miatt nem tudok wowozni rendesen :(:( Nem tudom melyikünknek rosszabb :(:(
2011. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ez nekem kínai, de annyit megállapítottam belőle, hogy függő lehetsz, ergo a válasz: igen :S

szokjál le a számítógépezésről.... jó, gépezz, de ne ilyen sokat.

2011. júl. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ameoland ***** válasza:
Túl szerencsétlen és idióta inkább, aki szívesebben él egy ilyen világban, mint az életben?
2011. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
az emberek gonoszak
2011. júl. 19. 15:08
 5/18 anonim válasza:

Szia! Én pár évig wowoztam és utána abbahagytam mert a közösségi életem rovására ment...egyáltalán nem vágyom vissza...egyik napról a másikra hagytam abba mert unalmas lett a számomra. (a WOTLk val még felhúztam a karim 80 ra és annyi)

Ui: Nem csak 85 ig lehet fejlődni? :P

2011. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Teszto válasza:

hagyd a jatekot és probalj meg igazi emberekkel lenni

nem sok uj történhet már ha az 5. karaktered..

2011. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én vmelyik hónapban ismerktem meg egy srácot a neten, rámírt meg minde. Jól elbeszélettük neten, de aztán találkoztunk és csak arról tudott beszélni, hogy milyen szgépes játékkal játszik, meg hogy milyena szgépe... mondanom se kell, hogy aznap mikor hazaértem, töröltem faceről, letiltottam stb. kell a fenének ilyen fatökű
2011. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Five Star ***** válasza:

"hagyd a jatekot és probalj meg igazi emberekkel lenni

nem sok uj történhet már ha az 5. karaktered.."


Ja mert az élet tele van izgalmasabbnál izgalmasabb kalandokkal nem szürke mókuskerék ugye?

2011. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

ha barátnőt szeretnél, akkor hagyd a fenébe a paladinokat meg a gnómokat, meg az ilyen baromságokat, és menjél emberek közé, ismerkedj. ha naphosszat a szobában ülsz, és azon agyalsz, hogy hányas szintű a bloodelfed, akkor lassan ronda kövér pattanásos kocka leszel, akinek az életben nem lesz csaja.

gondolom nagyon izgalmas a játék meg minden, de a szüzességedet nem tudod vele elveszíteni...

meg amúgy is, ennyi idősen szerintem már gyerekes dolog.

2011. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Teszto válasza:

,,Ja mert az élet tele van izgalmasabbnál izgalmasabb kalandokkal nem szürke mókuskerék ugye?''


attól függ ki mennyire él.az enyém pl szerencsére nem ,,szürke mókuskerék".sajnállak ha te csak futkosol"

2011. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!