Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy teszt. : pozitív. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teszt. : pozitív. Egy teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem (én hülye csak..) egy tesztet.És az pozitív volt.Ma csak munka után tudok venni mert most is épp dolgozom.Hány tesztet kell venni hogy biztos legyek?Ha a mai is pozitív lesz akkor már biztos igaz? Bocsi a hülye kérdésért de tiszta ideg vagyok.
2011. júl. 19. 15:22
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
általában pluszban nem tévednek a tesztek.
2011. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy teszt nem elég, ha a második is pozitív, még akkor se 100%, akkor kell elmenni a nődokihoz és ő majd megmondja, biztos e...


Ha a második negatív, én akkor is elmennék a helyedben...

2011. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne vegyél újabb tesztet,egyből menj nődokihoz!30/N
2011. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha veszel ma, akkor is csak reggel csináld meg, reggeli vizeletből a legpontosabb...
2011. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Álpozitív nincs, csak álnegatív. A teszt a HCG-re reagál, amit a magzat termel, más esetben nincs jelen a szervezetben. Ezért 99,99%, hogy helyes a pozitív teszt. A negatív teszt azért nem ilyen biztos, mert csak egy bizonyos szinttől kezdve képes kimutatni a teszt a HCG-t, azaz előfordulhat nagyon korai terhességnél, hogy bár ott a magzat, még nem termelt annyi HCG-t, hogy pozitívra színezze a tesztet. Ez tehát az oka annak, hogy a pozitív teszt 99,99%-ra biztos! Szóval irány a doki!


26/N

2011. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nincs igaza, pozitív eredmény is lehet fals. Több oka is lehet, hogy emelkedik a hcg szinted, és ez mutathat hamis pozitív eredményt.
2011. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A fals pozitív teszt esélye annyira elenyésző, hogy teljesen értelmetlen realitásként számolni vele. Rendkívül ritka az olyan betegség, ami reagálásra készteti a HCG tesztet, nem érdemes ebben bízni.
2011. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Basszus és az abortuszt hány hetes korig lehet elvégezni?Ugyanis 19 évesen nem az anyaságra vágyok még..
2011. júl. 19. 15:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Vágytál volna inkább óvszerre...
2011. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kiszakadt...
2011. júl. 19. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!