Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne nyomuljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne nyomuljon rám?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és megismertem egy nálam minimum 10 évvel idősebb férfit.Eléggé nyomul rám,nem az a fajta aki csak meg akar dugni de én nekem nem jönnek be a nálam ennyivel idősebbek,nekik egyébként is szexuális igényeik vannak amit én nem fogok kielégíteni.Kicsit beteg dolog hogy valaki ilyen fiatal lányokra hajt,nem?Mit csináljak,ha legközelebb találkozunk?Nekem ez így elég kellemetlen!
2011. júl. 19. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
dugj vele párat, pontosan az a fajta ;)
2011. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet adtál valami okot rá,hogy nyomul rád.
2011. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hidd el találkoztam már jó pár olyan férfival aki az a fajta,ő tuti nem.De tök mindegy mert én meg nem vagyok ribanc.
2011. júl. 19. 15:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,az elején tökre nem érdekeltem az biztos aztán beszélgettük(úgy beszéltem vele mit egy haverral)sokat,és pár nap múlva már nyomult.
2011. júl. 19. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből azt gondolta,hogy lehet esélyed nála.Figyelj mond meg neki egyenesen,hogy te nem szeretnéd ha továbbra is nyomulna rád.Lehet rossz lesz neki,de le fog szépen kopni,ezekkel a pasikkal így kell bánni,mert különben zaklatják az embert.Sok sikert!
2011. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Megpróbálok erőt venni magamon és megmondom neki hogy rossz helyen kopogtat.
2011. júl. 19. 16:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!