Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az ideális autó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 23:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ferrari, Aston Martin.
2011. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Fajtát és modellt is irjatok,vagy linkeljetek képet.
2011. júl. 19. 23:21
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Trabant Kombi, de ha nagyon merész vagyok akkor azt mondom, hogy Zsiguli.


23L

2011. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Miért ide írtad? Neked talán a kocsi szexuális segédeszköz???
2011. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Amelyiknek 4 kereke van, azokon megbízhatóan gurul és van benne klíma!


Ha én kívánhatnék magamnak, akkor tutira egy tuning Honda CRX-et kívánnék, vagy egy Mazda RX7-et, vagy egy Acura Integrát, Subaru Imprezát, stb, stb, de mivel az élet nem kívánságműsor, hajtom anyám 206-osát! XD

2011. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem. Az autó konkrétan a micsodájuk. De hogy fajtát és képet is kér...összezavart
2011. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 napietus ***** válasza:
a férjemnek BMW X5 van, az nagyon tetszik, de vezetni nem nagyon szeretem, mert egy kicsit nagynak tartom. nekem VW Polom van, az számomra ideális :) megbízható, elférek benne és tudok vele parkolni bárhol :D mondjuk most éppen autócsere előtt állok, így sokat gondolkodtam a kérdésen. férjem szerint nekem Volvo lenne való, akkor legalább biztonságban lennék és nem aggódna egész nap :D mondjuk S40. legyen ez az ideális. tetszik, és meg tudnám szokni. [link]
2011. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 napietus ***** válasza:
ja, Ferrari meg ilyenek szóba sem jöhet. a magyar utakra? szívem megszakadna szegény kocsiért :S
2011. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Két kereke van és biciklinek hívják.
2011. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Peugeot 307, lehet ilyet látni sokat közúton. Nem tudom milyen színű legyen.
2011. júl. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!