Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet megerőszakolták,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet megerőszakolták, többször is (ráadásul az apja). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most 14 éves, és már 8 éves kora óta csinálja az apja. Lefogja, és igen, kinyalja. Valamennyi ideje már nem, mert el van foglalva a játékkal. De mi lesz, hogy ha elszaródik a gép? Nem tudom mit tegyek. Csak nekem mondta el, még az anyja sem tudja(szülei elváltak), de én leírhatatlanul szeretem. Segítsetek, mit tegyek?
2009. ápr. 2. 22:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
33%
Menjél ANNYÁDBA SZORAKOZNI S**GFEJ!!!!!!!!!
2009. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%

Rendőrségre és jelentsd fel! Jobbat nem tudok ajánlani hisz ez nem játék. :S


Ezzel nagyon megronthatja a barátnődet, szoval minnél előbb cselekedsz annál jobb!

2009. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez igaz rendőrségre menj a dologgal ne ide, de gyanítom, hogy kamu akkormeg csak egy kis pisis 11 éves takony lehetsz, aki futyit rajzol az irodalom konyvébe Petőfinek, és azt hiszi ez menő és vicces...
2009. ápr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
Ha a barátnőd 14, akkor gondolom, hogy te sem vagy még nagykorú. Nem tudom, hogy ilyen esetben mit tudsz tenni, de az nagyon durva, hogy ilyet tesz az apja és csak úgy szórakozásból, mikor nincs más dolga. Hát én bizony beavatnám az anyát, ő felnőtt és neki kellene cselekednie.
2009. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
41%

Mit tegyél? Írj róla könyvet.

Ha már ennyire ráérsz, és fogalmad sincs, mit tegyél...


(na, még egy jó 50 választ megérő kérdést sikerült összehozni, és így holnapra egy bár szinttel feljebb kerülhetsz a toplistán)

2009. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
89%
Rendőrség! :)
2009. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
78%
Én elhiszem,hogy tényleg lehetnek ilyenek,amiket leírsz. Csak ott rontottad el,és ebből látszik,hogy kamu,hogyha ez tényleg igaz lenne,akkor érezni lehetne az írásodon,hogy kétségbe vagy esve,meg vagy zuhanva,össze vagy törve. Ehhez képest nem sok érzelem jött át.A másik,hogy mégcsak nem is reagáltál a válaszokra...hogy köszi,akkor megyek a rendőrségre. Menj a pics@ba inkább te kis lúzer,hogy nincs jobb dolgod!
2009. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
95%

Ha igaz - rendőrség.

Ha nem - akkor eléggé undorító, hogy a mai fiatal generáció ilyen szörnyü dologból (amit pár lány soha nem fog tudni az életében kiheverni) viccet csinál, csak, hogy felhívja magára a figyelmet.

L, 18

2009. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
96%

ha nem igaz nagyon rosz a humor érzéked...

ha igan, próbáld meg megbeszélni talán a szüleiddel, hogy ezt senkinek se mondják el, csak jelentsék fel, mert egy felnőttet sokkal komolyabban vesznek, mint 14-15 éves gyereket

2009. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát az eszem megáll mik vannak! azonnal rendőrségi feljelentés kiskorú megrontása és fajtalankodás miatt! az apát bilincsben kell elszállítaniuk.

remélem, hogy csak kamu a sztori.

2009. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!