Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet megerőszakolták,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet megerőszakolták, többször is (ráadásul az apja). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most 14 éves, és már 8 éves kora óta csinálja az apja. Lefogja, és igen, kinyalja. Valamennyi ideje már nem, mert el van foglalva a játékkal. De mi lesz, hogy ha elszaródik a gép? Nem tudom mit tegyek. Csak nekem mondta el, még az anyja sem tudja(szülei elváltak), de én leírhatatlanul szeretem. Segítsetek, mit tegyek?
2009. ápr. 2. 22:20
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
92%

ha senki nem hiszi el vedd videora es vidd el a rendorsegre ha nem akarods elvinni kuld el nevtelen levelkent


engemet is eroszakolt apam o vette el a "szuzessegemet" es egyszer videora vettem az egeszet es irtam levelet es be kuldtem a rendorsegre masnap a rendorok kopogtattak az ajton es apamat el is vittek bevalott mindent es en is. Edesanyam nem elt igy hat egyedul kellett tul tennem magamot es minden jora fordult


ird le h mi tortent egy 20 eves lany

2009. ápr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
91%

Pár megjegyzés.. a játékkal kapcsolatban, aki azt írta, hogy GTA San Andreas..mégis mit gondolsz milyen játék lehet??? Nyerőgép..teee!


Nem értem miért hőbörögnek sokan azon, hogy ilyen nem létezik..stb.stb. Ha most a kissrác kamuzott, akkor is sajnos nagyon sok ilyen eset van, csak nem feltétlenül lát napvilágot. Sokszor az "apák" azt hiszik, hogy mindent megtehetnek! Valószínűleg egy kis településen élnek, ahol ismerik egymást az emberek..az is lehet, hogy nem teljesen hisznek a lánynak..nem lehet tudni. DE amúgy én annak örülnék, ha valaki levágná az "édesapa" dolgát, hogy ne tehessen soha ilyet.. Igazságszolgáltatás? Jobb esetben kap pár évet, aztán szabadul és ugyanoda kerül, ahol a lánya is lesz. Ha a szülei elváltak, megvolt az oka, hogy pont az "apához" került. Nah mindegy.. szörnyű ez a világ.

2009. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim válasza:
100%
HÁÁÁt, nem tudom, hogy ebből mi igaz, és mi nem, mindenesetre, ha én lennék a helyedben, amikor ezt elmesélte a barátnőd, abban a percben megfogtam volna a kezét, és besétáltam volna vele a legközelebbi rendőrőrsre!!! Majd orvos, stb.... A szüleid meg elég érdekesen állnak a dologhoz, hisz egy jó érzésű ember, ha egy ilyen sztorit hall, kinyílik a bicska a zsebében!!!! Ellemben a te szüleid, hátat fordítanak egy bűncselekménynek! Persze veled együtt, aki ahelyett, hogy a sarkadra állnál, csak húzod az időt!
2009. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

uuuristen mennyi barom van.

szoljon az anyjanak!!! es a rendorsegnek.


off: hargitas valaszolo. tudod hol a hargita?? voltal ott? szerintem az utolso hargitai paraszt is civilizaltabb mint ti! es legyszives ne ugy beszelj rola mint egy 4. vilagbeli ocsmany helyrol, foleg ha azt sem tudod milyen.

2009. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
1. Akár hiszitek, akár nem, ez igaz sztori. Azért lehet félreérteni, mert röviden, és gyorsan írtam le, mert teljesen kész voltam és vagyok is érzemileg. 2. Nem a köcsögösködésre vagyok kíváncsi. 3. Nekem is csak tegnap mondta el(tudom, hogy viselkedik, mikor ilyen témában igazat mondd, és most úgy viselkedett). 4. Nem akarja, hogy szóljunk a rendőrségnek. 5.Úgy lehet lefogni és kinyalni egy lányt, hogy a nyaláshoz, ha jól tudom nem kell igazán kéz, plusz egy 8 éves lányt egy kézzel is könnyen le lehet fogni, és amúgy is alacsonyabb nálam, pedig fél évvel idősebb. 150 cm, 40 kg. Szerintem ez nem sok. 6. Sírtam miatta, csak a nyugtató segített. 7. Én is csak reménykedek, hogy nem mondott igazat. 8. Ő a világon a legfontosabb számomra, leírhatatlanul szeretem. 9. Próbáltam segítséget szerezni. 10. Aki normálisan válaszolt, annak köszönöm. 11. Aki, nem az meg igazán megpróbálhatna egy ilyen dolgot komolyan venni. 12. Ja, és az apja 35 év körüli és America's Army-zik.
2009. ápr. 3. 13:46
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg annak a pedofil állatnak: vagy elmész a rendőrségre,abbahagyod ezt az egészet,és feljelented magad,vagy maracc maganak és maaajd jön a fekete autó,oszt elüt :)
2009. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem írónak!! egy ilyen "embernek" nem börtön kell,hanem halál...nem sűrűn mondok ilyet de ez már tényleg sok,hogy a saját lányával így kikez áhhh hihetetlen ez a világ!
2009. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
93%

Kiscsillag!

Komolyan gondolod,hogy csak a szüleid szólhatnak a rendőröknek?Nem akarlak idegesíteni,hogy igaz-e vagy csak kamu,de ha a szüleid nem mennek a rendőrségre,menjél te!!!!Szereted a lányt,akkor segíts Neki,nem hiszem el,hogy ez nem jutott eszedbe!!!

2009. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Öcsi, én is America's Armyzok, úgyhogy elmondhatod mi a neve a játékban, lehet még ismerem is, de ha mégse akkor tuti megtudják ki is ő, persze, ha tényleg igazad beszélsz.
2009. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
58%
Tudod, kedves Kérdező, lehet, hogy igaz az egész, de a kérdés onnantól vált sokak számára hiteltelenné, hogy mindezt a "Szerelem, szex" témakörben tetted fel...
2009. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!