Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le? - elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le? - elegem van belőle!

Figyelt kérdés

Nos,van egy fiú.

A nevét és a korát nem szeretném elárulni.

Nagyon-nagyon idegesító mert folyamatosan nézz ha épp hintázok,zenét hallgatok vagy bármi.

Múltkor a többi haverjával felesz vagy mersz-et ? - játszottak és az volt a feladata,hogy csókoljon meg engem.

Bár amikor közelj jött hozzám tudttam valamit akar,közben a többi barátja megnevetve nézte,hogy megteszi-e.

Ahogy közel hajolt hozzám,és megfogott én rögtön ellenkeztem.

Utána belerúgtam a bokájába és a barátnőm segített arrébb taszígálni.

Rengetegszer beszélget velem,nem épp olyan dolgokról amit egy lánnyal kéne megbeszélni-e.

Utálom,nem tetszik és elegem van belőle.

Már mondtam neki,hogy ne merjen a közelembe jönni,mert legközelebb beverek neki.


Ráadásul a probléma,hogy nekem nem ő hanem a barátja tetszik. De az a haverja ezt nem tudja és ő sem.


Mit tegyek, hogy leszálljon rólam ? Mert félek,hogy a fiú barátja azt hiszi,hogy ebbe a fiúba vagyok közben nem is.


Értelmes válaszokat kérek !


2011. júl. 20. 08:17
1 2
 1/18 Smartguy86 ***** válasza:
88%

Szerintem ha még hintázol, meg félsz egy csóktól akkor ne akarj pasizni...


Amúgy meg ne csak mondd neki, hogy megütöd, hanem üsd is meg. Ha a szép szóból nem ért, akkor ordíts vele...

2011. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mik azok a dolgok amiket "nem éppen lánnyal kéne megbeszélnie"?

2011. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jaj,istenem a hintát nem úgy értettem. Hanem ha épp unatkozok,leszoktam menni hintázni és közben zenét hallgatok. Nem ovis szinten gondoltam -.-

A koromat nem szeretném elárulni.

Az alatt hogy azt mondtam : Nem épp egy lánnyal kéne megbeszélni-e , úgy értettem hogy : Szerelem,csajok,testi változások..ilyesmik..nem firtatnám tovább ha nem gond. :)

2011. júl. 20. 08:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne csak monnd neki,hogy megütöd,hanem téleg b.ssz is le neki egyet. Engem már ütött meg lány. Elléggé tud fájni,és naon rosszul esik,főleg,ha szerelmes beléd.
2011. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Smartguy86 ***** válasza:
14-15 lehetsz max...
2011. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem ennyi,vagyok de mind1 :D

És az miért lenne baj,ha kb.ennyi éves lennék ? Miért egy csókot hány évesen szoktak kapni először ?

2011. júl. 20. 08:31
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem is verj be neki egyet, vagy vágj hozzá sértő dolgokat, hátha megbántod azt lekopik
2011. júl. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat :)
2011. júl. 20. 08:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 10-11 lehetsz.

És mi az, hogy megbeszélni-e? Tanulj meg inkább írni, ne a pasikon járjon az eszed.

Ha a haverja úgysem tudja, hogy tetszik neked, akkor nem mindegy, mit hisz, kibe vagy szerelmes?

Túlliheged ezt a dolgot, azt hiszem.

2011. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez egy értelmes,válasz.

De nem 10-11 éves vagyok,már mondtam,hogy nem mondom meg. :D

2011. júl. 20. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!