Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erdeklodik ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdeklodik ennyire azirant, hogy azzal a sraccal jarok-e? Es miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo fiu ismerosom, akivel bulikba el szoktam utni az idot(beszelgetunk, viccelodunk). Az egyik bulin megismertem a haverjat, akinek rogton az volt az elso kerdese, hogy a baratnoje vagyok-e, amire mondta, hogy nem; de en ki is jelentettem, hogy nekem nem tetszik es nem is fogok vele jarni; majd ez a srac, akit megismertem tanacsolgatja a sracnak, hogy de fogjon meg engem maganak; de vegulis mindig oda jutunk, hogy ez a srac, akit aznap megismertem kezd el fuzni engem.

Akarhanyszor beszelgetni lat minket mindig az az elso kerdese, hogy jarunk-e; majd vegul mindig o fuz engem.


2011. júl. 20. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel akar szedni, de máshogy nem éri el, nincs jobb ötlete, és bízik abban h. a barát-barátod szó szerint barát marad
2011. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kellhetsz neki,mert akkor nem ajánlgatna a barátjának.Ha össze is jöttök csak egy szimpla kapcsolat lesz,semmi különös tizenkettő egy tucat.
2011. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10:10! Ha nagyon nem kellek neki, akkor miert fuz engem, miert udvarol, bokol, miert kozeledik felem? Nincs jobb dolga? Ugyan mar!!
2011. júl. 20. 10:28
 4/4 anonim válasza:
ez elég fura , de amúgy jó lenne megtanulni normálisan írni!!!:P
2011. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!