Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nincs egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nincs egy barátnőm se?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Nincs egy barátnőm se. Gimiben állandóan a középpontban voltam, nagyon sok haverom volt. Amint végeztem ez megváltozott. Egy ideig még tartottuk a kapcsolatot, de mindenki messzire került. Volt 2 barátnőm akikkel jól megvoltunk, csak ők már férjnél vannak, gyerekük van, stb. És nekik a család már ugye az első. Nem egy nagyon kimozdulós egyikőjük sem már a gyerek óta, ami persze érthető.Én már nem vágyok bulizni semmi ilyen. Csak nincs senki akivel beszélgethetnék. Jó lenne néha kimozdulni itthonról, moziba menni vagy vásárolni együtt vagy bármi. Gimi óta együtt vagyok egy sráccal,együtt is élünk, de ő sem akar sehova kimozdulni. 5év alatt kb 2-szer mentünk el valahova. Amúgy ezt leszámítva jól kijönnénk egymással, de ebből van a vita mindig meg az apja miatt (ez most nem is lényeg).

Van pár fiú ismerősöm akik bármikor eljönnének velem bárhova, találkozhatnánk csak dumálni, stb. (és tényleg csak baráti alapon) de a pasim meg jönne velem meg féltékeny, vagy ha el is mennék nélküle akkor meg húzza a száját. Nem csalnám meg és ismeri azokat akikkel találkoznék. Ilyenkor persze jönne ő is.Egy volt osztálytársam már 2-3 éve talizna folyamatosan, de a pasim miatt nem tudok vele. Szeretnék egy kicsit kimozdulni, és vannak dolgok amiket a pasim nélkül szeretnék. Az ő társasága át szokott jönni, vagy mi oda, de nekem ezek unalmasak, mert ülök egymagamba mert valahogy nincs közös témánk. Amikor netán kérdezgetnek a suliról, gyakorlatról a pasim úgy les rám, mintha valami bűn lenne erről beszélni. Olyankor furcsa, persze rákérdeztem de tagadja.Az ő társaságában egy srácnak van a 3 közül barátnője, vele próbáltunk már többször dumálni de valahogy nem megy. Tényleg nincs közös témánk pedig jó a beszélőkém. :)

Egyáltalán hogyan lehet barátokat szerezni? Járok okj-ra, de sajna ott is csak felületes "kapcsolatokat" alakítottam ki. Dolgozni még nem dolgozok.Biztos bennem is van hiba bőven, hogy ide jutottam, de most már kezdek beleőrülni ebbe. Nem tudok senkivel megbeszélni semmit, egyedül menjek moziba pl? hát az nagyon szuper... :(

Kezdem magam antiszociálisnak érezni. Mivel évek óta nincs semmi élményem, így nem is tudok miről beszélni már. Tanulok és itthon gubbasztok a szobába.


2011. júl. 20. 12:29
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Attól, hogy megszakadtak a régi kapcsolatok, még barátkozhatsz új emberekkel is! Bízzál a kortársaidban, és ne félj megismerni őket. Biztos vannak ott is érdekes emberek, akikkel jól érezheted magad. Csak lépj!
2011. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honnan írsz kérdező?
2011. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát lépnék én csak nem tudom hol kezdjem. Már egyszer a volt osztálytársam akivel csak msnen tartjuk a kapcsolatot azt mondta menjek el edzőterembe (mert terveztem csak aztán mégsem) és pl ott is tudok ismerkedni. Hát de az milyen? Olyan erőltetettnek tűnik, nah most megyek barátot keresni :) vicces így egy picit vagy csak az én felfogásom nem jó. A fiúknak sokkal könnyebb ez szerintem.


Utolsó: pest mellől :)

2011. júl. 20. 12:54
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:

Nem könnyebb a fiúknak sem :)


Jó ötlet az edzőterem. Amúgy meg tényleg rossz a felfogásod. Elvégre az eddigi barátaidat is úgy ismerted meg, hogy csak mentél és barátkoztál. Most mi a különbség, hogy a szüleid iratnak be egy iskolába, vagy te iratod be magad egy edzőterembe, sportklubba?? Semmi. Az azonos érdeklődés mindig jó alap a barátkozásra. Azért a fiúkkal vigyázz, mert sokszor többet akarnak, mint ami elsőre látszik :D

2011. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az egyik fiú tuti nem mivel ő meleg :)

A másik pedig nagyon muja, de tényleg....23 éves és még barátnője sem volt, egyszer csókolózott 14évesen és utoljára is, meg ha mást is akar tudom kezelni.


Amúgy úgy értem azt hogy erőltetett, hogy a suliban azért más együtt jártunk cigizni :) egy légtérben voltunk egész nap. Így viszont ha ismeretlenül bemegyek egy helyre akkor hogyan, persze tudom hogy ehhez idő kel meg stb...

2011. júl. 20. 13:07
 6/8 Smartguy86 ***** válasza:
A suliba is ismeretlenül mentél be, nem? De az se akadály, hiszen már első nap összebarátkozik az ember akárkivel, aki szimpatikus. Ugyan így lehet máshol is! Hajrá!
2011. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. júl. 20. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az egész ismerkedés dolog elég erőltetett. Neten könnyebb, mert itt bárkivel szóba áll az ember, de élőbe sajna nem megy ilyen könnyen. Irigylem is az olyan embereket, akik bármikor, bármilyen szituációban nyitni tudnak a másik felé.
2011. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!