Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek nem kényelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek nem kényelmetlen borotválni a herezacskótokat?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz, mert "túl gömbölyű" és tele van pici göröngyökkel amiből a szőrök nőnek ki, és a borotva meg csak tépi szinte. A többi rész rendben van, de a zacsi, meg a pénisz alsó része valami borzalom.

Tanács?


2011. júl. 20. 14:13
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
45%
Ne borotváld a herezacskódat!!! Ilyen egyszerű. Mi vagy te, valami rossz b.uzi?
2011. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
A férfi szőrös.
2011. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Aszittem csak én nem bírom,nekem picit nehéz tök szenvedek :D
2011. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vészes szerintem. Ha nagyon lóg, akkor egy ideig hideg vizet engedek rá és máris borotválható lesz. Borotvazselé rá + vigyázni kell, hogy ne legyen a borotva életlen. Utána after shave-vel bedörzsölöm. Amúgy 10 éve borotválom, eddig egyszer sikerült egy kicsit felsértenem a bőrt, szerencsére néhány percig vérzett és ennyi.

24/F

2011. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Hajnyíró. Egyszerű azzal hidd el. Csak utána ne használja más, mert az elég undorító.
2011. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
barátomnak nem szőrös a herezacskója...
2011. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ott cska levágom, ott nem borotválom
2011. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 haverom aki úszott versenyszerűen is verseny előtt nem borotválták neki hanem GYANTÁZTÁK a herezacskóját. Azt mondta szar de utána jó érzés úszni.
2011. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szar minőségű, életlen borotva ide sem jó.

Vegyél márkásat erre a célra is, külön. Fertőtlenítsd minden használat után.

34/F

2011. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ne borotvált, pasi vagy, vagyis szőrös :)

Ha a barátom borotválná...hát az biztos, hogy jót röhögnék rajta, de nem jönne be, picit se :D

2011. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!