Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még mindig bűntudatom van maszturbálás után?

Figyelt kérdés

Régen,kicsi koromban amikor még nem tudtam hogy mi is az önkielégítés,csak simogattam magam ott lennt,és anya észrevette,mindig azt mondta hogy ez rossz,nem szabad,ne csináljam.Volt egy időszak amikor nem csináltam,aztán 12 éves korom óta folyamatosan,de akkor mindig nagyon bűntudatom volt utána,még most is,de már kevésbé.Attól félek,ha majd egyszer lesz egy komoly kapcsolatom,emiatt nem fog működni a szex is.Én még a nyalást/szopást is megalázónak tartom.Ugye fog ez változni?

17/L


2011. júl. 20. 14:15
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Hát anyukádnak kijárna egy oltári nyakon baszás szeneslapáttal... már bocsánat!


Tudom, hogy szörnyen mély nyomot hagyott ez benned, de nyugtasson meg a tudat, hogy ez teljesen normális dolog.

ÉS NAGYON FONTOS IS! Miért? Mert így megismered a testedet, hogy mit igényel az élvezethez. Ez nagyon-nagyon fontos, hogy később a szexben is működjön a dolog. Másképp hogy fogod irányítani a barátodat, hogy neked is jó legyen? Mert neki jó lesz, mert ő is tudni fogja, mert ő is csinálta... Neked is tudni kell!


Borzasztó, de a nők orgazmusképtelenségének legfőbb oka az ilyen beléjük nevelt bűntudat. Elszomorító!


Anyukád is ugyanúgy csinálta, a szexet is, mert most itt vagy... szóval álszentség tőle. Ne hallgass rá ebben. Tudom, hogy szereted, meg az anyukád, de nem veheti el tőled az egyéni véleményedet. Te élvezed, ez a te döntésed, csináld úgy, ahogy neked jó. Ne legyen bűntudatod olyan miatt, amivel senkinek nem ártasz, magadnak meg csak segítesz!

2011. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha fejben átértékeled magadban a dolgokat. Tudod te is, hogy nincs ezzel baj, különben nem írtad volna ki a kérdést. Próbáld ezt el is fogadni. Nem vagy már anyuci pici lánya.
2011. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Körülbelül 16 éves koromig abban a hitben éltem, hogy amit csinálok az valami szörnyű rossz dolog, mert mindenki folyton azt tukmálta belém a környezetembe, hogy nem szabad szexelni, nem szabad semmit, meg mittudomén... Olyan frusztrált voltam, folyton olyan érzésem volt, hogy valaki figyel és meg fog alázni emiatt mások előtt, aztán neten rákerestem ezekre és rájöttem, hogy teljesen természetes, normális dolog. Először ezt kell elfogadnod, hogy amit csinálsz, az rendben van, akkor is ha a környezeted mást mond neked. A saját tested felfedezése sosem lehet undorító vagy rossz dolog a számodra, sajnálom, hogy nekem ezt nem mondták és csak magamtól kellett rájönnöm... :S

Próbáld meg elfogadni ezeket, hidd el, hogy semmi rosszat nem teszel. Ha ezt sikerül, utána magától fognak változni a dolgok.

20L

2011. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de anyádnak nem volt igaza (akkor sem, ha vadkatolikusok vagytok), az önkielégítés mint olyan nem rossz dolog (nem jutsz tőle pokolra /ha jól csinálod, inkább a mennybe :D/, nem szárad le tőle a kezed /soha/). A nyalás-szopás sem megalázó (jobban mondva ezt embere válogatja, de szerintem semmi megalázó nincs benne, ha "önkéntes"), és hidd el nagyon jól esik :D Hogy változik-e, az a rajtad múlik, meg azon, h h változik a hozzáállásod és a világszemléleted.
2011. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!