Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz ha egy fiú kicsit romantikusabb típus?

Figyelt kérdés
Egy külsőre teljesen átlagos 18 éves srác vagyok. Viselkedésre nem vagyok egy ilyen vagány partiarc, sokkal inkább szeretek kettesben lenni az adott csajjal pl. elmenni vele sétálni, beülni valahová vacsizni, piknikezni stb. És szeretem, ha egy csaj nem teszi szét azonnal a lábait, hanem picit udvarolni kell neki. Szívesen veszek az aktuális páromnak ajándékot csak úgy, mindenféle alkalom nélkül. Ugyanakkor nem vagyok érzelgős, vagy ilyenek. Légyszi normális válaszokat! 18/F
2011. júl. 20. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
bár több ilyen pasi lenne, mint te! de sajnos az ilyen típusú pasit kihalóban vannak:(
2011. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Smartguy86 ***** válasza:
93%
Ha te nem érzed gáznak, akkor nem az. Ha amúgy tudsz magabiztos és határozott lenni, akkor semmi gondod nem lesz a lányokkal.
2011. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 2emma2 válasza:
93%
Az nem baj ha romantikus vagy de az ne haladja meg a nyálas szintet!
2011. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok csak 3 évvel fiatalabb :)
2011. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 napietus ***** válasza:
amíg nem nyálas, addig nem az. az sem baj, ha nem szeretsz társaságba járni, de akkor vagy egy Hozzád hasonlóan magánakvaló lányt kell keresned, vagy ha ő nem olyan, akkor hagynod kell, hogy ő elmenjen a barátaival oda is, ahova Te nem szeretsz járni. azt senki nem szereti, ha folyton lógnak rajta.
2011. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
nemgáz. én örülnék, ha ilyen pasim lenne :)
2011. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen/85F
2011. júl. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
egyáltalán nem gáz,bár több ilyen lenne belőletek.De azért ne legyen egy nyálgép :)
2011. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtalálod az aranyközéputat, akkor nem hogy gáz, hanem tökéletes :)

Én azt szeretem, ha egy pasi bizonyos helyzetekben férfias, határozott és magabiztos tud lenni, ha kell, akkor viszont romantikus és érzelmes :)

2011. júl. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tartom gáznak, de én utálom

L

2011. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!