Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek negatív tulajdonságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek negatív tulajdonságnak számítanak?

Figyelt kérdés
Szerintetek negatív tulajdonság-e,ha egy lány szeret bulizni,inni(mértékkel),szórakozni,kalandvágyó,benne van sok hülyeségben,de normális keretek között?
2011. júl. 21. 10:07
 1/9 anonim válasza:

Szerintem nem, ha ezeket összepárosítjuk, akkor jó kis kúrás lehet belőle!

73/F

2011. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem számítanak negatív tulajdonságnak még egy felnőtt nőnél sem,nemhogy egy lánynál.Rosszul vagyok az unalmas,megkeseredett lányoktól,nőktől.
2011. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
hát ha ezeket mértékkel csinálod, és nem csinálsz magadból hülyét, akkor nem :) bevállalós, bulis csaj vagy :)
2011. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"normális keretek között"

ergó nem ribanc,nem kever-kavar pasikkal,nem issza le magát a sárga földig

2011. júl. 21. 10:15
 5/9 A kérdező kommentje:

:)

egyszer már sikerült magamból hülyét csinálnom,na abból tanultam egy életre...azóta még jobban odafigyelek a dolgokra,de nem akarok megváltozni,és nem akarok egy besavanyodott,otthonülős típus lenni.Persze sokszor az is jó,én is szeretek otthon lenni,családommal,barátaimmal,de ilyenkor nyáron inkább hajt a kalandvágy:)

2011. júl. 21. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen rendben van, addig csinald amig jol esik.. es amig nem serülsz töle lelkileg.. most vagy fiatal.. mikor maskor kellene?


20L

2011. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem, az életrevaló lányok eszközei.

vannak persze más eszközök is ahhoz, hogy valaki életrevaló legyen, de ez az út is járható, semmi baj sincs ezzel.

én nem voltam ilyen, annak idején ezt nem nagyon engedték, de ma ilyen lennék, hiányzik is az életemből ez a fajta múlt.

hajrá! (ésszel és gumival királyság!)

2011. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem az ivás sehogy se tetszene :D
2011. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint képtelen lennék másmilyen csajjal kezdeni... Kiborulnék - mint pár - egy olyan csajtól, akivel nem tudok meginni egy felest, de egy olyantól is, aki versenyt iszik velem. Abszolút pozitív.
2011. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!