Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők. Nektek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Nektek tényleg nagyon sokat számít a párválasztásnál, hogy egy srácnak szép e a szeme vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 13:43
1 2 3
 1/30 szenszi ***** válasza:
49%
gondolom nem árt, ha nem vagy kancsal ;)
2011. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nálam a szemszín abszolút nem fontos.
2011. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Az összhatás a fontos. Én sosem értettem, hogyan tetszhet valakinek egy derácon csak a szeme... Ilyen nincs. Inkább csak divatos ezt mondani, vagy nem tudom.
2011. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Szerintem szem színre gondolt a kérdező. Ám véleményem szerint nagyon is igen! Nekem barna szemem van és a voltbarátnőm lelépet egy kék szemű fasszal és a csávó képei alatt ott írogata milyen szép szemei vannak. Szerintem sokat számít a lányoknál a szemszín.
2011. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
a szem a lélek tükre
2011. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

ma 13:50!


Ez jóóó:D Remélem viccből írtad és nem gondolod komolyan, hogy csak azért hagyott el mert neki jobban tetszik a kék szem a barnánál?:D:D

2011. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Amúgy engem nem zavarna milyen a szeme, de vannak akiknél ez fontos és szerintem a többség van így.
2011. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Gúnyolodhatsz így ismeretlenül, mert te biztos tudod a részleteket is:) Meséld el nekem az életem folytatását is légyszi. Tudod miért hagyott el engem ugye? Akkor hallgatom:)
2011. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer figyeltem fel szemre, sem azelőtt, sem azóta, engem nem érdekel.

Akkor egyszer is csak azért, mert nem lehetett nem oda nézni. Szerencsétlen hapsi elég szarul érezhette magát, de nem bírtam nem oda nézni. Csodálatos zöld szemei voltak. Soha életemben nem láttam ahhoz foghatót. Maga a férfi ronda volt, de a szemei..fantasztikus. Gondoltam már rá, hogy kontaktlencse volt, de mindegy, gyönyörű volt.

[link]


Ehhez hasonlított leginkább, de kicsit világosabb volt.

2011. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
az pozitív,ha szépek a szemei,de erre nem lehet kapcsolatot építeni. fontosabb hogy megértő,kedves,férfias legyen,
2011. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!