Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tényleg tetszem-e neki? : )

Figyelt kérdés
van egy srác, közel lakik hozzám, de csak nemrég ismertem meg. azóta sokat beszélgetünk, ha összefutunk, de még csak egyszer találkoztunk direkt. azt sem neveztük "randinak". ha találkozunk nagyon jól érezzük magunkat, nagyon kedves velem. nagyon úgy tűnik (másoknak is), mintha tetszenék neki, és ő is tetszik nekem, de van barátnője, akiről ő annyit mond, hogy "hülye k*rva". hogy tudjam meg, hogy tényleg tetszem-e neki? mert amíg nem vagyok biztos, nem akarok én lépni.. 18/L :)
2009. ápr. 4. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Obizd le, s, ha hagyja akkor tetszel neki.
2009. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
remek ötlet.. de esetleg vki vmi használhatót is tudna mondani?!
2009. ápr. 4. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Te ne lépj semmit.

Majd ha tetszel neki, akkor majd ő lép. Addig ne piszkálj bele a kapcsolatukba. Majd ha komolyabbá válnak a dolgok, akkor mondd meg neki, hogy választania kell, vagy hogy csak úgy hiszed el, hogy téged szeret, ha szakít a barátnőjével.

2009. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!