Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiszívják a nyakad, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiszívják a nyakad, az miért jó?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és láttam már 1-2 osztály/évfolyamtársat kiszívott nyakkal bejönni. Ha kiszívják a nyakad az csak egy "pecsét, hogy jól megvagytok" , vagy esetleg valami jó érzés. Hogy kell kiszívni a nyakat?
2009. ápr. 4. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

úgy kell szívni mint bármi mást. csak erősen kell.

és ez nagy hülyeség h jólmegvannak. ritka gusztustalan akinek kiszívják. jó dolgában nem tudják mit csináljanak az ienek.

jöjjenek szívjanak engem. ~_~

2009. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

"pecsét, hogy jól megvagytok"-szerintem inkabb "a kulvilagnak mutassuk meg, hogy mit tudunk" jobban talal erre.

nem nagy szam, valakinek a nyakat kiszivni,,,divat tizenevesen, aztan bolcskodni, hogy ne nekem kivan szivva...na es? azert legyen kiszivva mert az jo volt nekem, jo volt a paromnak? vagy azert, hogy eltudjam meselni a haverjaimnak???

Szerintem amugy nem jo erzes kulonosebben, en biztos nem engedem meg a paromnak(mielott a valaszadok kiternek erre, nem vagyok prud).

amugy ugy kell kiszivni, mintha a levegot akarnad kiszivni belole...probald ki, de hidd el ha nem teszed sem leszel kevesebb ember, es nem halsz meg hulyen...

2009. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem nem szep latvany egy 13-14 eves kislany kiszivott nyakkal
2009. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
sztem gusztustalan és akár 1 ér is megpattanhat és ez nem hülyeség
2009. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... azt hittem valami jó érzés, de ezek szerint ez is a szánalmas "bandatagok" pótcselekvése.
2009. ápr. 4. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

nálunk a sulik*rváknak volt szívva a nyaka minden hétvége után... :D

ha kicsit szívod a párod nyakát, azzal nincsen baj. szerintem erotikus dolog, kifejezed vele mennyire szükséged van rá... csak annyi, hogy nem kell túl erősen :)

2009. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Igénytelen dolog az biztos.
2009. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
nagy baromság
2009. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
80%

Lehet ciki/nem ciki..de én szeretem,

a sexuális kötődés vagy vonzalom lehet a párok között.

én élvezem aki meg nem az ne csinálja ennyi.

ja és aki meg divatból csinálja az..:/

2009. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi fiatalabb korunkban a férjemmel egymás mellét/mellkasát szívtuk ki, és csak télen, amikor nem kell levetkőznie. Nálunk gyerekesen egy pecsét volt, látható, hogy van párja, és így nem "tudtuk" megcsalni egymást, merthát hogy feküdj le valakivel, ha ki van szívva a melled? Tini játék volt, de jó volt:P
2009. ápr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!