Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért "flörtöltök" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért "flörtöltök" egy ismeretlen csajjal, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés
Volt már olyan párszor, hogy szemeztem egy fiúval, meg mosoly, meg minden. És visszafelé is így volt... olyan jeleket adott, ami egyértelműen arra utal, hogy bejövök neki. (Pl. buszon mindig mellém állt, folyton nézett, mosolygott, meg minden.) Aztán nem szólított le, ezért én vallottam be neki mindent, hogy bejön, meg helyes, meg jó lenne megismerni... aztán erre azt a választ adta, hogy "bocs, de nekem nem jössz be" ..kb..
2009. ápr. 5. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Nincs válasz?:D

Akkor ez továbbra is rejtély marad...

2009. ápr. 5. 11:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nekem teccik 1 csaj akk nem fogok csak azért mosolyogni meg szemezgetni vele mert bejön.

a végén nagy tévhitekben él majd és én húzom a rövidebbet.:D


szóval a te storydból az jön le h v bepánikolt a srác és inkább így koptatott le v csak furcsának talált és ezért nézett meg illetve mosolygott.

2009. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

a srácok nem szeretik azokat a csajokat akik ilyen szép kerek vallomással állnak elő. inkább szeretnek egy kicsit küzdeni az ügyért :) elvégre mégis ők a fiúk (lehet régimódinak gondoltok, de mielőtt levéneztek :D 18 éves vagyok).

szóval kell, hogy legyen benne egy kis kihívás. amit én 1x nagyon megtanultam és sohasem követem el mégegyszer: srácnak tilos bevallani az érzelmeidet, mert a legtöbb esetben vihargyorsan az ellenkező irányt választják

2009. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ez, igaz. Azonban vannak olyan pasik, akik csak kalandvágyból, vagy csak szórakozásból teszik ezt.
2009. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.:) Köszi a segítséget.
2009. ápr. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!