Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha önmagában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha önmagában nem élvezem a csókot?

Figyelt kérdés

Ha "csak" csókolózok a barátommal, az egyszerűen nem jelent semmit. Persze örülök, hogy ott van ő, meg ilyenek, de semmi bizsergést nem érzek. De ha beletúr a hajamba, gyengéden átkarol vagy megfogja a fenekem egyszerre beindulok. Viszont ilyet ritkán csinál. A csók neki leginkább csak tényleg a csók, a kezeivel meg egyszerűen csak fogja a fejem. Hogyan adhatnám tudtára, hogy egy kicsit aktivizálhatná a kezeit is? Ja én 19 vagyok, ő meg 26. Szóval egy kicsit cikinek érzem, hogy nekem kell neki szólnom, hogy valamit ne így vagy ne úgy csináljon, főleg, hogy én még szűz vagyok, neki meg van tapasztalata.


Ti hogyan kérnétek meg szépen, hogy ne legyen belőle sértődés?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. ápr. 5. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

vezesd a kezét

és az érintett terület kényeztetésekor láthatóan fejezd ki tetszésed, mosolyogj, csukd be a szemed ilyesmik

2009. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen romantikus alkat a barátod, engem nagyon idegesített, hogy még össze se ért a nyelvünk, ex mindjárt megmarkolta a mellemet-fenekemet. :S
2009. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!