Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb korban tényleg nehezeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korban tényleg nehezebb feldolgozni egy szerelmi csalódást? 21 éves fiú

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha magadról beszélsz tényleg öreg vagy. Erre mondja a férjem hogy ha kitépem a karját még visszanő olyan fiatal. De igen valóban nehezebb egy bizonyos kor után.
2009. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem magamról beszélek.
2009. ápr. 5. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 23 éves koromig nem volt soha párom. Aztán 1 év alatt 2x dobtak. Én lelki roncs lettem ettől. Szerintem egy idősebb személy jobban átéli, tudja mit veszített el. Egy 14 éves gyereknek meg fogalma sincs az érzelmekről, párkapcsolatokról, ragaszkodásról stb.
2009. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok, két napja szakítottam, és úgy hogy mindketten szeretjük egymást, az ok most nem is lényeges, megtörtént...sajnos nagyon rossz döntés volt...de úgy érzem hogy nem lesz könnyű ezt feldolgozni. Volt már egy korábbi kapcsolatom, az is öt évig tartott, míg nyugalomra leltem.
2010. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!