Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb mellemen van egy anyajegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb mellemen van egy anyajegy . Titeket ez mennyire zavarna (mm ha nektek lenne egy )?

Figyelt kérdés

17/L vagyok engem már nem zavar viszon azért strandon olyan a bikinifelsőm h ne látszon.

de érdekelne h mi a véleményetek erröl mert nekem van ismerösöm akinek lábán van és nem is takargatja és ezt tisztelem benne de engem azért zavar és nem merek olyan felsőt felvenni amiből látszik.

főleg pasik szerintti mit gondoltok róla ?

zavarna ha a barátnőtökön lenne?


2009. ápr. 5. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
en lany vagyok,de engem nem zavarna.:)
2009. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is van anyajegyem a jobb mellemen. És van a hasamon is jópár. Meg a hátamon néhány nagyobb. Tiszta leopárd, a párom szerint. :)

Engem nem zavar, én élvezem. Mások szerint is szép. Eszem ágában nem volna takargatni. Főleg, hogy az arcomon is van egy kisebb anyajegy. Fátylat meg csak nem hordok. :)

2009. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Engem egyáltalán nem zavarna,nyugodj meg! :)

20/F

2009. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is a jobb mellemen volt egy csúnyaság, én is mindig takargattam. Aztán egyszer gondoltam egyet, és leműttettem. Egy nagy piros paca lett belőle. A barátomat nem zavarta az anyajegy, csak engem. De nem bántam meg, hogy eltüntettem. De nekem tényleg nagyon csúnya volt...
2009. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem rengeteg anyajegyem van, még nem számoltam meg, de biztos 100 fölött! A jobb mellemen is van és nem zavar, sőt az arcomon is, és nekem ez a szexepilem!
2009. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
nekem is van egy kicsi.. pont úgy, h az látszik ha kivágottabb fölsőbe vagyok.. kisebb koromba takargattam, merthát fúj meg mittomén milyen agymenéseim voltak, most meg tökre bejön, hogy ott van.. olyan kis szexi:D
2009. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi:D

hát nekem nem nagy de nem is ez a pici tehát olyan borso szem nagyságú max picit nagyobb.

de nem "csúnya" ha a felső kivágása miatt kilátszik?

bár eddig pont azt írtátok h nem zavar de gondoltam pontositok a kérdésen.

de örülök h így gondolkoztok.

2009. ápr. 5. 18:17
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy csúnya. :)
2009. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem a szám mellett van kettő egymás mellett, és én nagyon utálom, mindig mondom, h majd ha idősebb leszek, leműtettem, de a barátom imádja és mindig mondja h ez a különleges bennem meg stb... de én nem tudom így elfogadni magam. Te legalább tudod takarni ;) én meg - ahogy mondta az előttem szóló - vmilyen fátyolba kellene mászkálnom...

17/L

2009. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a jobb mellemen van és soha nem is zavart. Pl. világos felsőben át is látszik, de tojok rá. Az a testem része. Akinek nem tetszik, ne nézze...Amúgy a hasamon, hátamon, karomon is van. Na és??? Így születtem, ennyi. Nem lehet vele mit kezdeni. Szebb, mintha mindet leműttetném és 5x akkora varrásnyomok virítanának rajtam. Köszi, inkább nem. Nekem nem 1 ismerősöm műttette le és szerintem az anyajegy nem is volt undi, viszont a műtét utáni heg...Na az igazán csúnya volt...
2009. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!