Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Még sosem volt velem ilyen.

Figyelt kérdés

Még akkor is ha csak arra gondolok hogy a barátom ad egy puszit fura érzésem van ami jóis és a hasamból indul és végigfut az egész testemen...

Mi lehet ez? mert eddig még sosem éreztem ilyet :S

15/l


2011. júl. 25. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent. Te nő vagy, ő meg férfi és izgulsz picit, amíg addig nem gondolkozol, hogy bemeséled, hogy szerelem és olyan szerelmes érzésed nem lesz.
2011. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kémia
2011. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
A Barátod egy űrlény, és így szívta ki az információkat az agyadból!
2011. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a Hasi manók. Nagyon ritka teremtmények és csak a 15 körüli lányokat fertőzik meg. A hasadban laknak és epekőből valamint gyomorbéli nyálkából építik a házaikat amik ingerlik a gyomorsavad ezáltat a bevitt táplálék nem helyesen tud megemésztődni és ezért olyan fura érzés.
2011. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez olyan mint amikor pezsgőt iszol energia itallal, egy pár pohárral vagy 1 üveggel aztán elmész bulizni és lebegsz mintha valami gyenge drogot nyomtál volna be!
2011. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem értem hogy ezt most csak azért mert 15 éves vagyok vagy azért mert kicsit bután megfogalmazott de nem tudtam máshogy leírni és nem tudom lehet hogy ez másnak vicces de én komolyan kérdeztem... :(
2011. júl. 25. 21:21
 7/12 anonim ***** válasza:

én csak hasonlatot írtam, a hasonlat pedig egy irodalmi kifejezés!


(utolsó voltam)

2011. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk, hogy te mit érzel?

Én leírtam, amit gondolok....

Én is kívánom, hogy cuppants rám egy puszit.

2011. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

senki sem érti???

--KÉMIA--

A tested reagál az ingerekre,az ingerek jelet adnak az agynak az agy jelet ad a gerincoszlopnak,a gerincoszlop jelet ad a mellékveséidnek amik ezek hatására elkezdenek különböző kémiai anyagokat termelni.Általában adrenalint és noradrenalint ezek járulnak hozzá a tested nyugalmi és izgalmi állapotához.Természetesen ehezz még hozzá jönnek a tomboló hormonok amik a testedben jelen pillanatban is dúlnak-fúlnak összeadva ezeket 1 hatalmas nagy kémiai reakció amit még 1 hidrogénbomba robbanás sem tud felülmúlni.kb ennyi.

2011. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
olyan mint amikor az álló vízbe beledobsz 1 követ.A vigyűrűk ott is 1 pontból sugároznak szerte,na ilyen az is amit te érzel csak itt képletesen a vesédből indul ki.DE,hogy te mit érzel azt senki sem tudja megmagyarázni se pedig leírni...hisz még te sem tudod:p no meg azok tomboló hormonok...
2011. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!