Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyi ideig jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi ideig jártatok a fiúval, miután megengedték meg hogy ott aludjatok vagy a párotok aludjon nálatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm barátnője 3 nap után :P
2011. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem beletelt 7év...de sikerült!
2011. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem a szüleim 3hónap után de még akkor sem aludhattunk egy ágyban kb 5hónap után engedték meg a szüleim hogy egy ágyba aludjunk
2011. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nálunk még nem volt ilyen helyzet, mert még nem volt barátom, de jelenleg úgy érzem, hogy 3 hónapnál hamarabb fel sem vetném a kérdést a szüleimnek és nem azért, mert úgy se engednék, csak akkor még korainak tartanám.

A legjobb barátnőm viszont már tervezi, hogy jövőhét végén a barátjánál alszik, bár az apjának azt mondja, hogy egy nagyon jó barátnőnknél alszik. Bár szerintem nekik már tök mindegy, hogy együtt alszanak-e, úgy is lefeküdtek már, pedig még 2 hónapja sincsenek együtt. szerintem ez korai, de az ő élete, én meghallgatom a barátnőmet szívesen, ha kérdezi elmondom a véleményemet, de nem avatkozom bele a magánéletébe:)

16/L

2011. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egyikkel egy hét után, de annak szülei olyanok is voltak, amilyenek. Másik meg mondta, hogy szülei még fél után se engedték meg volna.

Igazából személyfüggő, ha a lány jól van nevelve, akkor szerintem pár hónap után engedik meg neki. Na meg függ az életkorától is. Én szülőként max akkor engedném lányomnak, hogy barátjával aludjon, ha már ismerem őt rendesen meg együtt vannak már jó ideje (3-4 hónap)

17/f

2011. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem azt hiszem 3-4 hónap után. De akkor csak alkalmanként. 4 hónap után lefeküdtünk, utána meg tökmindegy volt nekik. Akkor 16,5 éves voltam.

20L

2011. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1 hónap. Az első hónapfordulónkon elsőnek aludtunk együtt és le is feküdtünk egymással. 15/L ő 18/F
2011. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mi barátommal lassan másfél éve együtt vagyunk, és egymásnál alvást nem akarják megengedni az én szüleim Pff. mondjuk sátrazások alkalmával akadt együtt alvásra példa, és arról tudtak is:) 15Ł
2011. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Másfél év...örülj neki. Nálam a 7év az teljesen komoly. Pár hete aludt nálam barátom 1szer 1éjszakát a ház másik felében. Hozzáteszem én sem mehetek el hozzá.
2011. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért 7 év?:O hány évesek vagytok?
2011. júl. 25. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!