Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak egyáltalán kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyáltalán kedves, aranyos, rendes, de azért kicsit bolond/vicces lányok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, mert nem tudom őket megtalálni és ezért úgy tűnik, hogy ilyenek nem is léteznek.Nincsenek nagy elvárásaim, nem kell bombacsaj,a kulcsszó a szimpatikus.Más nem érdekel, csak, hogy szimpatikus legyen számomra a lány és ez az érzés kölcsönös legyen.Írok magamról is pár dolgot, érdekel, hogy a lányoknak miért nem jön be ez a típus.Hűséges vagyok az élet minden területén, aki számomra fontos, azért tűzbe teszem a kezem, ilyenkor nem mérlegelek.Önfeláldozó, bajtársias,humoros,rendes(azzal aki megérdemli).Aki nem szimpatikus vagy ellenség(ebből szerencsére kevés van), azzal néha bunkó, lekezelő.Szókimondó vagyok, de moderáltan.

Külsőre:magas, szálkásabb testalkat, arc átlagos.

Köszönöm a válaszokat.


18/F


2011. júl. 25. 21:18
 1/10 anonim válasza:
Az hogy érted, hogy "arc átlagos."????? XDDDDD
2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
itt vagyok, 15 éves lány
2011. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyok az igényeid!


1. ilyen nincs

2. aki azt mondja h ilyen annak nem volt még pasija

3. aki ilyennek mondja magát, azt még nem akarták megsérteni azzal , hogy egoista!

2011. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kérdést elolvasva kapásból eszembe jutott vagy 10 csak a környezetemben teljes mértékben normális, kedves lány. Szóval vannak, nyugi. Azt hiszem, én is az vagyok, de ezt inkább más tudná megmondani.

Rólad pedig inkább nem írok semmit, mert mindenkinek más jelent az, hogy önfeláldozó vagy humoros stb. A lényeg úgy is az, hogy amikor találkozok valakivel legyen valami, ami meg fog benne és a belső is stimmeljen.

16/L

2011. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én (is) ilyen vagyok, mondjuk lehet, hogy egy kicsit egoista is... Szeretek szórakozni a pasikkal, húzni őket ilyen-olyan módszerekkel, de bármilyen testi dolog (csók is!) csak azzal lehetséges, akitől komolyan is akarok valamit. 19L
2011. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

persze,hogy vannak,csak sokan nem veszik észre őket,vagy épp foglaltak..:) de nem olyan lehetetlen találni valakit,csak figyelni kell :) nem akarom azt mondani,hogy itt vagyok példának én,eléggé egoistának tűnne..:D

15/l

2011. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, azt meg főképp, hogy javarészt azok normálisak.Az 1. kommentelő gyógyegérnek meg üzenem, hogy az átlagos arc nálam azt jelenti h nem csúnya, helyest azért nem írtam, mert most lelkileg nem vagyok éppen a toppon, pár héttel, hónappal ezelőtt helyest írtam volna...persze ezek a fogalmak mind relatívak, ezért nem tudom teljes mértékben kielégíteni a kiváncsiságodat.

Nem szoktam és nem is szeretem magam ajánlgatni, de nyugodtan írjatok, csajok.Nem gondoltam volna, hogy egyszer ezt a lehetőséget is számításba veszem...

2011. júl. 25. 22:43
 8/10 anonim ***** válasza:

csak azokkal kedvesek akik alfák

f17

2011. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem ezek a tulajdonságaim :)
2011. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

tudod az a baj,hogy első benyomásra lekezelően reagálsz.

nekem van pasim.tehát én most nem azért írok,de szeretnék felhozni egy példát.


egyetemista vagyok. tele van az egész évfolyam fiúkkal. tényleg 95% pasi. és szemináriumra mentünk de a a tanci késett,így kb.200 ember elkezdet dumcsizni. én ott beszéltem egy olyan 5-6 fiúval és az egyik odamutatott egy gyönyörű csajszira,tényleg nagyon szépre ,aki tök egyedül ült. megkérdezte,hogy mi az ,hogy itt van majdnem 100 fiú és senki nem megy oda? és utána kiderült,hogy a csajszi nagyon rideg és élcelődös.

nemtom már hány hónap múlva a csaj mellett mindig ott volt egy ismerősünk. és a többi srác kérdezte,hogy ezt most hogy van?meg hogy csináltad. és mondta,hogy bemutatkozott ,dumálgattak és eltűrte a csajszinak a zárkózottságát és utána mindig mindig odament és egy-két alkalom után kiderült,hogy a csaj nagyon édes,meg kedves,jószívű,beszédes ,vicces,sőt szétszórt.

szóval szerintem adjál nekik több időt,hogy felengedjenek. nem mindenki képes gyorsan bekapcsolódni.


:)

2011. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!